10. 2. 2022
HPST/Plynové chromatografy Agilent Technologies

Kdykoliv a kdekoliv! Jak se připojit na Váš chytrý plynový chromatograf Agilent z internetového prohlížeče a mít elegantní přístup ke všem funkcím Vašeho GC?


Záznam webináře z 13. 5. 2020 Remote Operations: This is How We GC ZDE

Separation Science Vám ve spolupráci s Agilentem přináší webinář popisující, jak lze vzdáleně ovládat systémy Agilentu ve Vaší laboratoři. Dozvíte se také více o klasických a nových způsobech řízení GC.


Rozhraní pro přístup k Vašemu GC z internetového prohlížeče je součástí modelů 8890, 8860 a 9000. Podívejte se na video a zjistěte, jak můžete snadno přistupovat k Vašemu GC i jinak než přímo z řídícího software nebo pomocí dotykové obrazovky!

Plynový chromatograf Agilent 8890

Plynový chromatograf Agilent 8890 snoubí přednosti svého předchůdce Agilent 7890B a revolučního přístroje Agilent 9000 Intuvo. Od plynového chromatografu Agilent 7890B převzal nový model především robustnost a flexibilitu a od modelu Agilent Intuvo moderní technologie, umělou inteligenci a funkce usnadňující obsluhu a údržbu.

Plynový chromatograf Agilent 8860

Plynový chromatograf Agilent 8860 snoubí přednosti nejen svého předchůdce Agilent 7820A, ale také i revoluční novinky Agilent 9000 Intuvo. Od plynového chromatografu Agilent 7820A převzal tento nový model především robustnost a flexibilitu a od modelu Agilent Intuvo moderní technologie a funkce usnadňující obsluhu a údržbu.

Plynový chromatograf Agilent Intuvo 9000

Sníte o plynovém chromatografu, který by bylo snadné obsluhovat? Kde výměna kolony a denní údržba by byla hračkou? U kterého byste se nemuseli bát netěsností? Nový Agilent Intuvo 9000 GC změní váš pohled na plynovou chromatografii, jak jste ji doposud znali. Inteligentní - Intuitivní - Inovativní ... INTUVO Přímé vyhřívání, kratší doba analýz – planární konstrukce GC kolon.


Další detailní informace naleznete v přednášce Put Your Smart GC to Work: Enable remote connectivity and take the guesswork out of GC Maintenance


 

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru