15. 9. 2022
Irena Palíková, HPST s.r.o.

 

SteriWare Ultra je prémiová řada odběrových pomůcek společnosti Sampling Systems určená především pro odběry vzorků ve farmacii. Jako materiál pro výrobu této produktové řady je použit vysoce kvalitní lékařský/potravinářský plast. Jedná se o  polyethylen o vysoké hustotě (HDPE – high density polyethylene), který odpovídá normám FDA (U.S. Food and Drug Administration), USP (United States Pharmacopeia) třídy VI (nejpřísnější třída, kde je testování zaměřené na potvrzení, že nedochází k žádným škodlivým reakcím nebo dlouhodobým tělesným účinkům způsobeným chemikáliemi, které se uvolňují z plastových materiálů), USP 661 (zajišťující bezpečnost farmaceutických produktů balených v plastových nádobách) a je certifikován jako materiál bez BSE/TSE. Vyniká vysokou chemickou odolností a je sterilizován na SAL 10-6.

Všechny odběrové pomůcky jsou vyrobeny v podmínkách čistých prostor s konečným balením v čistých prostorách třídy 10 000. Vzorkovače řady SteriWare Ultra jsou baleny ve dvojitém obalu se speciální ochranou krabice pro transport. Každá šarže je vyráběna s certifikátem shody specifickým pro danou šarži a certifikátem ozáření. Tyto certifikáty lze stáhnout i na webu sampling.com.

Double Bagged Ladle - HDPE - Box/25 - Sterile
9053H-50S - Double Bagged Ladle - HDPE - Box/25 - Sterile
Double Bagged Funnel - HDPE - Box/50 - Sterile
9370H-50S - Double Bagged Funnel - HDPE - Box/50 - Sterile

V této produktové řadě dodáváme naběračky, nálevky, špachtle s objemem 0.3, 0.5 nebo 2 ml, paletové nože, lžíce a lopatky.

Double Bagged Micro Spatula 2ml - HDPE - Box/50 - Sterile
9015H-170S Double Bagged Micro Spatula 2ml - HDPE - Box/50 - Sterile
Double Bagged 3ml Spoon - HDPE - Box/50 - Sterile
9088H-03S Double Bagged 3ml Spoon - HDPE - Box/50 - Sterile

V naší nabídce naleznete také produktové linie SteriWare určené pro potravinářství a farmacii a Metal Detectable s rovnoměrně rozmíchanou příměsí kovů pro snadnou identifikaci detektorem kovů i po případném poškození či roztříštění pomůcek. Jednotlivé nádoby a vzorkovače mohou být nejen plastové, sterilizované, převážně pro jedno použití, ale také z nerezové oceli, umožňující snadné čištění i sterilizaci, a tak opětovné použití. Více informací naleznete v českém webináři z 3. 3. 2022 s názvem Vzorkovače pro potravinářství a farmaciiportfolio Sampling Systems (I. Palíková, HPST).

webinář

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat:

Irena PalíkováIrena Palíková
Produktový specialista (Malé laboratorní přístroje)
Tel. 733 537 084
E-mail: irena.palikova@hpst.cz

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru