Sídlo společnosti 
HPST, s.r.o.
Na Jetelce 69/2
190 00 Praha 9

Tel.: 244 001 231
Email: info@hpst.cz

Provozovna
HPST, s.r.o.
VTP UP, Šlechtitelů 19
783 71 Olomouc
Mobil: +420 776 082 462

HPST sklad
Letňany Business park, Hala D5
Toužimská 856
Praha 9 - Letňany
Mobil: +420 702 287 861

Fakturační údaje:
IČ: 25791079
DIČ: CZ25791079

Bankovní spojení:
Raiffeisenbank a.s., Praha 4
Číslo účtu: 16499002/5500

Subjekt zapsán v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 70568, dne 24. Srpna 1999.

Horká linka servisu (po - pá):
+420 725 631 863 8:00 - 17:00

Objednávky posílejte na adresu: objednavky@hpst.cz

Další kontaktní adresy:
Informace, poptávky: info@hpst.cz
Servis: servis@hpst.cz
Fakturace: invoice@hpst.cz
Manažer kvality, ISO: lenka.peterkova@hpst.cz

Management
Karel Vranovský
Karel Vranovský
Generální manažer
Naděžda Jeřábková
Naděžda Jeřábková
Manažer obchodu, produktový specialista (LC, CE, disoluce)
Dovolená 24. 6. - 4 .7 . 2022
Zbyněk Halbhuber
Zbyněk Halbhuber
Manažer skupiny genomiky a diagnostiky
Martin Juříček
Martin Juříček
Manažer servisu, servis přístrojů (ICP-MS, ICP-OES)
Barbara Záhorová
Barbara Záhorová
Finanční manažer
Obchodní tým - Analytická instrumentace
Naděžda Jeřábková
Naděžda Jeřábková
Manažer obchodu, produktový specialista (LC, CE, disoluce)
Dovolená 24. 6. - 4 .7 . 2022
Jan Kovář
Jan Kovář
Produktový specialista (HPLC, LC/MSD)
Dovolená 24. 6. - 12 .7 . 2022
Jitka Zrostlíková
Jitka Zrostlíková
Produktový specialista (LC/MS, GC/MS QQQ, QTOF)
Růžena Penížková
Růžena Penížková
Produktový specialista (GC/MSD)
Dovolená 27. 6. - 8 .7 . 2022
Daniel Sander
Daniel Sander
Produktový specialista (GC, generátory plynů Peak Scientific)
Jan Marek
Jan Marek
Produktový specialista (ICP-MS, ICP-OES, AAS, MP-AES, Savillex, Preekem)
Martina Háková
Martina Háková
Produktový specialista (FTIR, UV-Vis-NIR, fluorescence, Raman)
Lenka Vlčková
Lenka Vlčková
Marketingový specialista
Lenka Šafaříková
Lenka Šafaříková
Marketingový specialista
Lenka Peterková
Lenka Peterková
Manažer kvality a obchodní asistentka
Obchodní tým - Genomika a diagnostika, patologie
Genomika a diagnostika
Zbyněk Halbhuber
Zbyněk Halbhuber
Manažer skupiny genomiky a diagnostiky
Robert Fedič
Robert Fedič
Genomic group team leader
Aleš Merta
Aleš Merta
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Pavel Jakoubek
Pavel Jakoubek
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Jan Langer
Jan Langer
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Monika Fleischhansová
Monika Fleischhansová
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Dovolená 30. 6. - 8 .7 . 2022
Buněčná biologie a patologie
Barbora Kobidová
Barbora Kobidová
Produktový specialista (Seahorse, buněčná biologie, mikroskopie)
Alena Rego
Alena Rego
Team Leader for IVD (KAM and Application Specialist)
Procházková
Kateřina Procházková
Produktový a aplikační specialista (patologie, průtoková cytometrie)
Iva Adamová
Iva Adamová
Produktový a aplikační specialista (patologie, průtoková cytometrie)
Tijana Cmiljanić
Tijana Cmiljanić
Produktový a aplikační specialista (skupina genomiky a diagnostiky)
Lucie Podmolíková
Lucie Podmolíková
Produktový a aplikační specialista (skupina genomiky a diagnostiky)
Obchodní tým - Spotřební materiál a laboratorní vybavení
Robert Kukula
Robert Kukula
Produktový specialista pro Agilent spotřební materiál, oblastní produktový specialista
Jitka Berková
Jitka Berková
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Dovolená 1. 7. - 15 .7 . 2022
Lukáš Slavata
Lukáš Slavata
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Jana Havelková
Jana Havelková
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Iva Belanová
Iva Belanová
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Jindřiška Dolinová
Jindřiška Dolinová
Produktový specialista (Instrumentace non Agilent a laboratorní nábytek Waldner)
Jana Kaufmanová
Jana Kaufmanová
Produktový specialista (chemikálie a standardy)
Irena Palíková
Irena Palíková
Produktový specialista (Malé laboratorní přístroje)
Joanna Znaleziona-Hadrová
Joanna Znaleziona-Hadrová
Marketingový specialista, E-shop
Zuzana Kovářová
Zuzana Kovářová
Obchodní asistent (spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Dovolená 27. 6. - 12 .7 . 2022
Servisní tým
Martin Juříček
Martin Juříček
Manažer servisu, servis přístrojů (ICP-MS, ICP-OES)
Lehká
Dagmar Lehká
Servisní koordinátor - příjem oprav a požadavků
Michaela Průchová
Michaela Průchová
Servisní koordinátor - příjem oprav a požadavků
Sylva Mizerová
Sylva Mizerová
Servisní koordinátorka
Anna Musilová
Anna Musilová
Servisní koordinátorka
Nemoc
Lucie Matušková
Lucie Matušková
Specialista servisních smluv
Adamiec
Jan Adamiec
Team Leader LC, Servis přístrojů (LC, LC-MS single quad, triple quad, ion trap, CE, SFC, UV-Vis)
Dušek
Petr Dušek
Servis přístrojů (LC-MS single quad, triple quad, QTOF, generátory plynů)
Rostislav Pantůček
Rostislav Pantůček
Servis přístrojů (LC, LC-MS single quad, triple quad, automatizace)
Koláčny
Radek Koláčný
Servis přístrojů (LC, CE, SFC, UV-Vis, disoluce)
Roman Fryčák
Roman Fryčák
Servis přístrojů (LC, GC)
Dovolená 27. 6. - 4 .7 . 2022
Tomáš Kopka
Tomáš Kopka
Servis přístrojů (LC)
Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
Servis přístrojů (LC)
Radek Kavřík
Radek Kavřík
Servis přístrojů (LC, generátory plynů, malé přístroje)
Souček
Milan Souček
Team Leader GC, Servis přístrojů (GC, GC-MS single quad, triple quad, qTOF, TD)
Dovolená 1. 7. - 12 .7 . 2022
Kučera
Martin Kučera
Servis přístrojů (GC, GC-MS single quad, triple quad, TD)
Ondřej Bičiště
Ondřej Bičiště
Servis přístrojů (GC, GC-MS single quad)
Šuráň
Michal Šuráň
Servis přístrojů (GC)
Křemen
Filip Křemen
Servis přístrojů (GC)
David Herman
David Herman
Servis přístrojů (GC)
Václav Ševčík
Václav Ševčík
Servis přístrojů (GC, TD)
Tomáš Fojtík
Tomáš Fojtík
Team Leader Spektroskopie, Servis přístrojů (ICP-MS, ICP-OES, AAS, GC)
Adam Pospíšil
Adam Pospíšil
Servis přístrojů (ICP-MS, AAS, FTIR, UV-Vis)
Andrew Rybář
Andrew Rybář
Servis přístrojů (ICP-OES, AAS, generátory plynů)
Vít Peterka
Vít Peterka
Team Leader DGG/Dako, Servis přístrojů (Bio – Bioanalyzer, MicroScanner, Dako, LC)
Dovolená 1. 7. - 11 .7 . 2022
Bohumil Hornát
Bohumil Hornát
Servis přístrojů (Dako, Fragment Analyzer, generátory plynů - PEAK, automatizace, LC)
Staníček
Jakub Staníček
Servis přístrojů (DGG, automatizace)
Michal Novotný
Michal Novotný
Softwarový specialista (Client-Server, OpenLAB CDS, FreeLAB LIMS)
Aplikační tým
Analytická instrumentace
Ondřej Lacina
Ondřej Lacina
Aplikační specialista (LC, LC/MS)
Andrea Vernerová
Andrea Vernerová
Aplikační specialista (LC, LC/MS)
Michal Čaplygin
Michal Čaplygin
Aplikační specialista (GC, GC/MS)
Dovolená 2. 7. - 9 .7 . 2022
Genomika a diagnostika, patologie
Alena Rego
Alena Rego
Team Leader for IVD (KAM and Application Specialist)
Iva Adamová
Iva Adamová
Produktový a aplikační specialista (patologie, průtoková cytometrie)
Tijana Cmiljanić
Tijana Cmiljanić
Produktový a aplikační specialista (skupina genomiky a diagnostiky)
Lucie Podmolíková
Lucie Podmolíková
Produktový a aplikační specialista (skupina genomiky a diagnostiky)
Petr Lněnička
Petr Lněnička
Aplikační specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Petr Vácha
Petr Vácha
Aplikační specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Hron
Tomáš Hron
Bioinformatik (Skupina genomiky a diagnostiky)
Mária Šurinová
Aplikační specialista, bioinformatik (skupina genomiky a diagnostiky)
Administrativní tým
Barbara Záhorová
Barbara Záhorová
Finanční manažer
Vladimír Tatarkovič
Vladimír Tatarkovič
Office Manager (provozovna Olomouc)
Monika Swobodová
Monika Swobodová
Obchodní referent
Ivana Vojáčková
Ivana Vojáčková
Obchodní referent
Dovolená 1. 7. - 8 .7 . 2022
Ludmila Freyová
Ludmila Freyová
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Veronika Slavkovová
Veronika Slavkovová
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Ilona Nápravníková
Ilona Nápravníková
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Martina Dušková
Martina Dušková
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Dovolená 1. 7. - 8 .7 . 2022
Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
Obchodní referent (Spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Dovolená 1. 7. - 15 .7 . 2022
Adéla Horáková
Adéla Horáková
Obchodní referent (Spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Petra Bendlová
Petra Bendlová
Obchodní referent (Spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Iva Rebhounová
Iva Rebhounová
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Leoš Franc
Leoš Franc
Účetní
Leontýna Záhorová
Leontýna Záhorová
Účetní
Michaela Červená
Michaela Červená
Účetní
Denisa Moravcová
Denisa Moravcová
Asistentka
Denisa Fajtová
Denisa Fajtová
Asistentka
Jan Dvořák
Jan Dvořák
Sklad, logistika
Dovolená 30. 6. - 15 .7 . 2022
Pavel Benešovský
Pavel Benešovský
Sklad
Jan Valeček
Jan Valeček
Sklad
Martin Malý
Sklad

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru