Představujeme vám Sistemas Genómicos

Sistemas Genómicos je jednou z nejvýznamějších společností v používání sekvenování nové generace (NGS) pro genetickou diagnostiku. Má dlouhou historii v reprodukční genetice prostřednictvím různých technik vyvinutých speciálně pro preimplantační genetickou diagnostiku. 

S více než 6 000 analýzami ročně jsou lídry v oboru, podpořeni dlouholetými zkušenostmi a akreditovaní a certifikovaní Národním akreditačním orgánem Španělska (ENAC) a Španělskou asociací pro standardizaci a certifikaci (AENOR). Sistemas Genómicos vyvinuli komplexní řešení, jediného svého druhu na trhu, založeného na více než 35 soupravách GeneSGKit® pro různá onemocnění, všechny s označením CE-IVD a GeneSystems©.

Společnost Sistemas Genómicos, akreditovaná a certifikovaná nejpřísnějšími kontrolami kvality (ISO9001, ISO13485, ISO17025, ISO15189), nabízí řešení pro implementaci a standardizaci genetické diagnostiky na základě NGS, čímž poskytuje potřebné nástroje pro rychlé a efektivní dokončení diagnostického procesu.

HubExome Plus Panel - GeneSGKit® (CE-IVD)

Jediný kit pro studium všech lidských patologií pomocí celého exomu a mitochodriální DNA s CE-IVD certifikací. Základní vlastnosti: Jediné integrované řešení na trhu: HubExome Plus Panel®...
Více

SG BABYTEST (NIPT)

Jeden z nejpřesnějších neinvazivních prenatálních testů (NIPT), který pomocí techniky NGS s párovým koncem umožňuje identifikaci aneuploidií nebo mikrodelecí ve fetální DNA NIPT (prenatální...
Více

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru