Sníte o plynovém chromatografu, který by bylo snadné obsluhovat? Kde výměna kolony a denní údržba by byla hračkou? U kterého byste se nemuseli bát netěsností?

Nový Agilent Intuvo 9000 GC změní váš pohled na plynovou chromatografii, jak jste ji doposud znali. Inteligentní - Intuitivní - Inovativní ... INTUVO

Přímé vyhřívání, kratší doba analýz – planární konstrukce GC kolon

Proč čekat než se kolona v klasické peci zahřeje nebo zchladí? Tradiční standardní pece u většiny plynových chromatografů nejdříve ohřejí vzduch uvnitř chromatografické pece a potom převedou teplo na GC kolonu. Efektivní… ale ne účinné. GC Intuvo využívá technologie přímého ohřevu – výrazně rychlejší cesta jak dělat GC analýzy. Planární konstrukce klasických GC kolon umožňuje účinný přímý ohřev, který eliminuje nutnost použití klasických velkých pecí. Nyní můžete Vaše metody zkrátit, použít pouze zlomek energie, produkovat výrazně měne tepla a to vše na polovině velikosti na Vašem pracovním stole.

Intuvo

Rychlá, spolehlivá výměna kolony – klikni-a-měř, spojení bez ferulí

Již se nikdy netrapte s utahováním a těsností ferulí - zapomeňte na ně.  GC Intuvo využívá revoluční systém přímého spojení bez nutnosti použití feruli v celém plynovém chromatografu – přináší tak výrazně jednodušší a spolehlivé zabezpečení integrity celého systému plynového chromatografu a údržbu. Utažením spojení univerzálním nástrojem a slyšitelným kliknutím s jistotou víte, že Vaše spojení je těsné a to vše v řádu sekund.

Intuvo

Konec zkracování kolony nebo předkolony – technologie ochranného čipu

Jednorázový, rychle a snadno instalovatelný ochranný (guard) čip přináší téměř metrovou ochranu chromatografické kolony. Je inertnější, přesněji vyrobený, robustnější než klasické předkolony a umožňuje také zpětný proplach pro zvýšení životnosti. Zkracování kolony a posuny retenčních časů jsou již minulostí. Představte si, že 15ti metrová kolona bude vždy kolonou 15ti metrovou!

Intuvo

Lepší inertnost všech cest – vyšší citlivost, lepší přesnost a reprodukovatelnost

Již nikdy nebudete re-analyzovat vzorky Inertnost všech míst se kterými přijde Váš vzorek do styku je kritickým požadavkem pro přesnou a reprodukovatelnou analýzu stopových koncentrací aktivních analytů Jednotlivé části nové konstrukce systému Intuvo poskytují díky velice přesné výrobě a kontrole použitých materiálu spolehlivé a stálou inertnost všech částí, které přicházejí do styku se vzorkem.

Snadný přenos a zavedení Vašich stávajících metod

Intuvo kolny, které nevyžadují zkracování jsou vyráběné ve stejných rozměrech a fázích jako standardní chromatografické kolony Agilent. Jejich planární a kompaktní dizajn tak umožňuje rychle a efektivně zavést na novém stroji Vaše stávající metody. Tyto kolony a jejich dizajn pracují ruku v ruce s ochrannými čipy, které zabezpečí jejich ochranu a stále výsledky bez nutnosti zkracování samotné kolony.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru