13. 9. 2021

 

15. 10. 2021 Vás zveme na Novinky a trendy Agilent Technologies 2021 

Zveme všechny příznivce chromatografie, spektroskopie a molekulární a buněčné biologie na náš tradiční seminář Novinky a trendy Agilent Technologies, který se letos uskuteční jak v prezenční formě v Clarion Congress Hotelu v Praze, tak i online, neboť přednášky se budou i streamovat.

Letošní seminář bude rozdělen do 3 sekcí, a to Plynová a kapalinová chromatografie, Atomová spektroskopie a Buněčná biologie a mikroskopie, která bude rozšířena o demo místnost s ukázkou nejnovějšího konfokálního mikroskopu od společnosti NIKON. 

Termín: 15. 10. 2021 od 9.00 hodin, registrace od 8.15 hodin.
Místo: prezenčně v Clarion Congress Hotel Praha
Online: přihlášení do stream kanálu pro jednotlivé sekce naleznete níže, vstup bude umožněn 15.10. ráno přibližně od 8:45 hodin, stačí vyplnit jen základní údaje. Zároveň byly linky zaslány všem, kteří v registraci uvedli, že se chtějí přihlásit on-line. 

Přihlašovací formulář pro prezenční účast byl uzavřen. Pro online připojení využijte odkazy níže (připojit se může každý, stačí zadat jen několik údajů). V případě, že se chcete účastnit prezenčně, kontaktujte Lenka Vlčková, lenka.vlckova@hpst.cz


Záznam přednášek 

ke zhlédnutí zde 

Co na odkazu naleznete?
Kompletní seznam přednášek se záznamem pro všechny 3 proběhlé sekce - Chromatografie, Atomová spektroskopie a Buněčná biologie a mikroskopie
Pro zhlédnutí je nutná jednoduchá registrace a na Vámi zadaný e-mail Vám přijde odkaz, na kterém naleznete kompletní výpis přednášek dle sekcí. Zde stačí již kliknout na název přednášky a můžete sledovat. 
Pokud Vám po registraci nepřijde e-mail s odkazem na zhlédnutí videí, prosíme zkontrolujte si hromadnou poštu či spam filtr. 


 

Věnujte také pozornost dokumentu -  Hygienicko - epidemiologická opatření níže.

Sekce Plynová a kapalinová chromatografie

Na co se můžete těšit...

  • Agilent Bio-LC portfolio
  • Agilent HeadSpace 8697
  • Nové funkce a produkty v OpenLAB Software
  • Využití techniky Py-GC/MS pro stanovení mikroplastů
  • Analýza dechu za použití techniky TD–GC×GC–TOF MS (SepSolve Analytical, UK) 
  • Spotřební materiál, chemikálie a standardy pro stanovení PCB a Dioxinů a mnoho dalšího 

Předběžný program Sekce Chromatografie ZDE

 

Sekce Atomová spektroskopie 

Na co se můžete těšit...

Předběžný program Sekce Atomová spektroskopie ZDE

 

Sekce Buněčná biologie a mikroskopie s přesahem do molekulární biologie

Na co se můžete těšit... 

Aktualizovaný program (12. 10. 2021)  ZDE

 


Výprodejová akce DEMO přístrojů 

V rámci semináře jsme pro Vás připravili i speciální cenovou akci na výprodej demo přístrojů - malé laboratorní vybavení. 

Více informací v den konání na stánku! 


Důležité upozornění: Hygienicko - epidemiologická opatření

Vzhledem ke složité době jsme důkladně zvažovali nastavení hygienicko-epidemiologických pravidel tak, abychom zajistili bezpečný a bezproblémový průběh konference. Podrobný Plán hygienicko-epidemiologických k nalezení  ZDE
Připravili jsme také dotazník, který bude muset každý účastník odevzdat při registraci v den konání. Dotazníky budou k dispozici také v rámci registračního místa. Pro snadnější odbavení při registraci by nám však pomohlo, pokud byste mohli dotazník vyplnit předem a k registraci přinést. Zároveň budeme při registraci vyžadovat kopii dokladu prokazující bezinfekčnost v souladu s hygienicko-epidemiologickým plánem konference.

Jak si budete moci všimnout, zvolili jsme přísnější nastavení hygienicko-epidemiologických opatření, kdy pro některé z Vás bude pravděpodobně překvapením, že jsme se rozhodnuli neakceptovat výsledky antigenních testů jako prokázání bezinfekčnosti. Věřte, že jsme tím nechtěli způsobit komplikace, ba naopak, chtěli jsme udělat maximum pro Vás účastníky konference a zamezit zbytečným rizikům. Doufáme, že toto naše rozhodnutí pochopíte. 

Dotazník i Plán hygienicko-epidemiologický jsou níže ke stažení. 

Děkujeme a těšíme se na viděnou!

Tým HPST
 

Zdroj

Pro další informace prosím kontaktujte - Lenka Vlčková, lenka.vlckova@hpst.cz

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru