Headspace Autosampler 8697A je novou alternativou k zavedeným headspace dávkovačům 7697A. 8697A je prvním headspace dávkovačem od Agilentu, který má zabudované komunikační propojení s GC. Inertizované cesty průtoku vzorku nabízí ještě vyšší opakovatelnost a s ní i záruku konzistentních výsledků měření. Model 8697A je prostorově úspornější oproti variantě 7697A a podobně jako GC 8890 disponuje poslední technologií elektronické kontroly tlaku na principu mikrokanálu. Stejně jako GC 8860, 8890 a Intuvo je headspace 8697A vybaven zabudovanou inteligencí a je možné jej spolu se zmíněnými plynovými chromatografy ovládat vzdáleně pomocí tabletu, počítače či chytrého telefonu. V neposlední řádě je svou střední kapacitou zásobníku na 48 vialek ideálním kompromisem pro laboratoře, které analyzují větší množství vzorků, ale pro 111 pozicový headspace sampler 7697A by neměly dostatečné vytížení.

Nové prvky:

• Snáze instalovatelná transferline s novými prvky propojení s plynovým chromatografem, která zvyšuje robustnost a manipulovatelnost HS-GC sestavy

• Nové těsnění v podobě koncovky, chránící vnitřní cesty průtoku vzorku transfer line v momentě, kdy je odpojena od GC

• Efektivnější údržba díky novým septům umožňujícím zkracování kolony bez nutnosti jejich výměny

• Vyšší produktivita. Optimalizovaná možnost překryvu vzorků umožňuje naráz míchat a zahřívat až 12 vialek.

• Širší flexibilita. 8697A umožňuje práci s vialkami o objemech 10, 20 a 22 ml.

• Střední kapacita dávkovače na 48 vialek rozdělených do dvou odnímatelných zásobníků.

• Se zásobníky lze manipulovat během probíhající sekvence, což umožňuje plynulou práci při větších množstvích analýz a usnadňuje proces přípravy vzorku.

• Možnost osazení čtečkou čárových kódů pro přesnější sledovaní konkrétních vzorků v rámci skupiny.

• Intuitivní komunikace. LED diody zásobníků a vypínače vás barevnou signalizací upozorní na aktuální stav headspace dávkovače.

• HS nově komunikuje s uživatelem i pomocí dotykového displeje připojeného GC

Headspace Autosampler 8697A

 

Inteligentní Headspace:

Stav a připravenost headspace dávkovače 8697 lze kontrolovat spolu se stavem připojeného GC řady 88 na dotykovém displeji GC. Sampler komunikuje přímo s GC Agilent 8890, 8860 a Intuvo 9000. Toto spojení vám umožní systémovou zpětnou vazbu a přístup ke všem informacím na jednom místě. Zabudovaná inteligence také oběma instrumentům umožňuje efektivnější komunikaci a v jejím důsledku další navýšení produktivity vaší laboratoře. Pokud právě separovaný vzorek vyžaduje delší čas pro kompletní rozdělení všech složek, headspace  dávkovač 8697A automaticky pozdrží nástřik dalšího vzorku sekvence.

Headspace Autosampler 8697A

 

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru