Nová technologie - nové možnosti.

Po velmi úspěšném uvedení modelu Agilent 8800 ICP-MS QQQ v roce 2012 vstoupila v roce 2016 na trh nová inovovaná řada ICP-MS Agilent 8900 series. Jedná se o technologicky unikátní přístroj, který i přes pokusy jiných renomovaných výrobců analytické instrumetnace stále nenašel z hlediska výkonu i aplikační podpory přemožitele a přináší stále nové možnosti využití. Prohlédněte si poslední vydané aplikační kompendium zde s praktickými ukázkami využití technologie ICP-MS-MS, nebo sledujte on-line nejčerstvější informace z dění ICP-QQQ na stránkách Agilent - ZDE - stránky jsou věnovány pouze ICP-QQQ Agilent a můžete na ních velmi snadno a přehledně prozkoumat současné publikované aplikační listy pro různá odvětvý analýz. Jsme hrdí na naše uživatele a na to, že Česká republika patří mezi špičku z hlediska publikací a objevování nových možností spojených s technologií ICP MS/MS.

Pro uživatele ICP-MS jsou také dobrý zdrojem novinek a trendů v branži ICP-MS žurnály Agilent, které vycházejí čtvrtletně a jsou ke shlédnutí zde.

ICP-QQQ 8900 series

Inovovaný model 8900 ICP-QQQ zachovává osvědčené vlastnosti a možnosti ICP-MS Agilent 7700/7800/8800 series a nabízí také:

  • Bezkonkurenční výkon - 8900 ICP-QQQ má vyšší citlivost, nižší pozadí a poskytuje tak vyšší výkon ve srovnání se stávajícími kvadrupólovými a často také hi-resolution ICP-MS systémy.
  • Výsledky, kterým můžete důvěřovat - Unikátní konfigurace 8900 ICP-QQQ umožňuje MS/MS analýzy a přináší tak přesnou kontrolu nad reakčními procesy v ORS4 kolizně/reakční cele (CRC). MS/MS režim vybírá/kontroluje ionty, které mohou vstoupit do kolizně/reakční cely, a poskytuje tak konzistentní a spolehlivé výsledky, i když je složení vzorků různorodé.
  • Maximální flexibilitu - 8900 ICP-QQQ poskytuje lepší výkon pro analýzy z oblasti výroby polovodičů, pokročilých materiálů, klinických nebo life science aplikací a celé řady výzkumných i běžných aplikací, kde je díky vysokým interferencím problematické měření s klasickým kvadrupólovým ICP-MS.

Osvědčený základ

Zatímco je nový ICP-MS 8900 QQQ unikátní ve své konfiguraci a výkonu, sdílí mnoho hardwarových komponent a softwarovou platformu s jejprodávanšjšími ICP-MS na trhu - kvadrupólovými Agilent 7800 a 7900 Series ICP-MS.

7800/7900 Series ICP-MS je obecným měřítkem pro vysoce výkonné, nákladově efektivní ICP-MS analýzy a přináší bezkonkurenční odstraňování interferencí v režimu He módu (bez nutnosti použití rekačních plynů).

A nyní nabízí vynikající výkon a flexibilitu také řada ICP-QQQ 8900 series a s mnoha novými unikátními provozními módy otevírá další možnosti analýz především pro komplikované aplikace/matrice.

 

Komplikované prvky lze měřit snadno:

  • Prvky, které byly na nízkých úrovních s obtížemi analyzovatelné s využitím konvenčních ICP-MS nebo vyžadovaly použití hi-resolution systémů, je nyní možné spolehlivě a snadno analyzovat s novým ICP-QQQ Agilent 8900 series.
  • 8900 ICP-QQQ umožňuje například analyzovat nižší úrovně síry pomocí O2 reakčního režimu. MS/MS mód zabezpečuje řízenou reakční chemii a zajišťuje, aby byl produktový ion 48SO+ měřen nezávisle, bez jakýchkoliv interferencí z 48Ca+, 48Ti+36Ar12C+.
  • ICP-QQQ 8900 series také umožňuje např. přesnou izotopovou analýzu síry, protože 34S16O+ je zcela separován od 32S18O+ 

Specializované ICP-MS/MS stránky Agilent Technologies.

Ostatní
Videogalerie
Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru