18. 1. 2021
Jan Marek, HPST, s.r.o.

Pro většinu lidí byl loňský rok novou nelehkou životní zkouškou. Zatímco jste se uprostřed pandemie snažili chránit bezpečnost a zdraví svých rodin, pokračovali jste v plnění svých každodenních pracovních povinností, na nichž často závisí naše bezpečnost, čistota životního prostředí či bezvadná výroba produktů nutná pro zachování zdravé ekonomiky společnosti i státu, pandemie Vás nezastavila. Nezastavila však ani společnost PreeKem v tom, aby dělala to, co umí nejlépe – tedy vyráběla vysoce kvalitní mikrovlnné rozkladné systémy. Poté, co PreeKem v uplynulém desetiletí úspěšně uvedl na trh řadu velmi oblíbených modelů (Topex+, Coolpex, WX-6000, PREPS), spatřuje světlo světa zbrusu nový model PreeKem M6, který je prvním modelem ze zcela nové rodiny PreeKem 'M'.

PreeKem M6

M6 dělá přípravu vzorků jednodušší, rychlejší a bezpečnější. Nové technologie a nové funkce (např. bezkontaktní mid-IR snímače teploty, vertikální rotorový dopravník, individuální regulace teploty v nádobce – vše pro spolehlivý rozkladný výkon) zařazují model M6 do kategorie špičkových mikrovlnných rozkladných systémů nové generace. Navíc M6 přináší i nový neotřelý vnější design, který jen umocňuje charakter moderního instrumentu a snadno zapadá do konceptu moderních laboratoří. Integrovaná knihovna metod šetří Váš čas při vytváření a optimalizaci metod. Technologie „plovoucích bezpečnostních dvířek“ a řada zakomponovaných bezpečnostních prvků eliminují riziko újmy na zdraví v případě potenciálního výbuchu na nulu. M6 rovněž nevyžaduje prakticky žádný spotřební materiál, takže provoz tohoto zařízení přináší i podstatné provozní úspory, což je jedna z mnoha výhod, které M6 svým uživatelům přináší.

PreeKem pod křídly HPST, s.r.o. – tedy silného partnera, který disponuje zkušeným servisním týmem v oblasti analytické chemie, Vám dává jistotu bezproblémových analýz, a to od přípravy vzorků až po jejich analýzu samotnou.

S PreeKem M6 získáte...

  • Garantovaný rozkladný výkon
  • Snadná obsluha a bezpečnost
  • Přednastavené metody
  • Garantovaná návratnost investice
  • Antikorozní záruka 5 let
  • Patentovaná fokusace mikrovln
  • Twin Air chlazení - max. 10 minut k dosažení bezpečné manipulační teploty

Přejit na produktovou stránku PreeKem M6

Pro více informací kontaktujte produktového specialistu Jan Marek, jan.marek@hpst.cz

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru