Spektrometr Agilent Cary 630 FTIR je universální, inovativní a intuitivní. Poskytuje vynikající kvantitativní a kvalitativní informace pro rutinní analýzy pevných látek kapalin i plynů. Díky širokém škále vzorkovacích rozhraní a vysoce výkonné optice (zahrnující unikátní a revoluční systém Agilent DialPath pro měření kapalin) Vám Cary 630 FTIR rychle poskytne přesné výsledky. Díky nízké váze (pouze 3,6 kg) a malým rozměrům využívá Cary 630 sytému „snap and go“ (zasuň a měř), který umožňuje uživatelsky velmi snadné a rychlé připojení celé řady modulů pro různé techniky měření, přičemž nutnost zaškolení uživatele je snížena na nezbytné minimum.

Cary 630 Agilent
  • Inovativní - unikátní vzorkovací  příslušenství může být velmi snadno připojeno či odpojeno (zacvaknuto/vycvaknuto)
  • Intuitivní – průvodce softwarem v mnoha jazykových verzích provází uživatele krok za krokem měřením, zatímco barevně rozlišená upozorňovací hlášení snadno ukazují, jsou-li vzorky jsou v souladu se specifikací
  • Spolehlivý – osvědčený, robustní opticko-mechanický systém nabízí vynikající výkon a reprodukovatelnost i v prostředích s vysokou vlhkostí okolí (optika ZnSe)  a poskytuje tak výsledky kterým můžete vždy věřit!
  • Univerzální – výměnné příslušenství pro různé vzorkovací techniky zvolené dle skutečných potřeb analýz zahrnuje nástavce pro měření transmise (KBr tablety), diamantový ATR nástavec, Ge ATR, 5B ZnSe ATR , TumblIR, DialPath, či nástavce pro měření difúzní a spekulární reflektance.
  • Vyhovující – splňuje požadavky lékopisů (ČR, EU, US) a software vyhovuje požadavkům 21 CFR 11, správné laboratorní a správné výrobní praxi (GLP/GMP)
  • Kompaktní – díky malým rozměrům (zabírá max. 20x20 cm pracovního prostoru na stole) a nízké váze (3,6 kg) je Agilent Cary 630 FTIR světové nejmenším a nejlehčím stolním FTIR s velmi dobrým výkonem
  • Cenově dostupný – ve své třídě nabízí Agilent Cary 630 nepřekonatelný výkon za velmi atraktivní ceny

DialPath nástavec – pro rychlé transmisní kvalitativní a kvantitativní analýzy kapalných vzorků různých koncentrací s jednoduchostí techniky ATR. Je to jednoduché - kápnout vzorek, otočit nástavec a změřit – již žádné použití transmisních cel pro kapalné vzorky. 

TumblIR transmisní nástavec – ideální pro viskózní oleje, paliva a lubrikanty. Žádná příprava vzorků. Pouze kapička vzorku stačí pro rychlá kvantitativní měření minoritních složek v kapalině. 

Diamantový ATR nástavec – může se pochlubit energetickou propustností vyšší než kterýkoliv jiný ATR nástavec na současném trhu a je tak schopen přesně a rychle analyzovat pevné látky, pasty, gely i kapaliny. Přesně nastavitelný tlak stisku práškových materiálů zaručí reprodukovatelná měření pevných materiálů.

Multi-bounce ZnSe ATR nástavec - pro analýzu kapalin kdy je potřeba delší optická dráha.

Germániový ATR nástavec - vhodný pro analýzu kapalin, past, prášků a dalších pevných vzorků, zejména pro analýzu vysoce absorbčních vzorků.

Difúzní reflektance – nástavec pro měření materiálů rozptylujících či absorbujících infračervené světlo. Technika difúzní reflektance je užitečná pro kvantitativní analýzy prášků nebo jiných málo světlo odrážejících vzorků.    

Transmisní nástavec -  pro standardní KBr pelety a cely pro kapalné i plynné vzorky.

Videogalerie
Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru