KATALOGY

 

AgilentAgilent logo

Katalogy produktů Agilent Technologies ke stažení (po kliknutí na obrázek katalogu).

 

katalog General Chromatography (Agilent Technologies) katalog LC (Agilent Technologies) katalog Infinity-Lab LC Supplies (Agilent Technologies) spektro

Zajímá Vás jiný katalog produktů Agilent Technologies? Podívejte se zde.

Na základě poznatků od zákazníků z celého světa Agilent vytvořil inovativní portfolio spektroskopie – zahrnující přístroje, spotřební materiál, standardy a další. V katalogu naleznete spotřební materiál pro:

 • Atomovou absorpční spektroskopii
 • ICP-OESspektro
 • ICP-MS
 • MP-AES
 • Autosamplery
 • Instrumentaci UV-VIS, UV-VIS-NIR
 • Agilent 8453/8454 UV-Vis
 • Agilent Cary UV-Vis a UV-Vis-NIR
 • Agilent Cary Eclipse Fluorescence
 • Agilent 8700 LDIR
 • Agilent FTIR
 • Standardy a chemikálie pro spektroskopii

Katalog spotřebního materiálu pro spektroskopii Agilent Technologies (2023)

 

Benchmark ScientificBenchmark logo

Americký dodavatel široké škály malých laboratorních přístrojů.

Obsah katalogu Benchmark

Katalog produktů Benchmark Scientific 2022-2023.

 

DLABDLAB logo

DLAB Scientific Co., Ltd, známá jako Dragon Lab – založená v roce 2002, je nyní jedna z předních světových společností pro vysoce kvalitní laboratoř přístroje a zařízení pro průmysl, diagnostiku a výzkum. Všechny jejich produkty jsou navrženy a vyrobeny v souladu s ISO9001/13485.

Katalog produktů DLAB 2023

 

MIULABMiuLab logo

Katalog produktů Miulab 2019-2020.

 

Macherey-NagelMN logo

Společnost MACHEREY-NAGEL byla založena v roce 1911 v Dürenu jako specializovaný výrobce filtračních papírů. Od té doby se vyvinula v inovativní mezinárodní společnost pro chemickou a biomolekulární analýzu.

• Celosvětový prodej ve 150 zemích
• Více než 25 000 produktů.

Katalog produktů MN pro filtraci

Katalog produktů MN pro chromatografii

Produkty MN

Sampling SystemSampling logo

Společnost Sampling Systems vznikla v roce 1991 a jeji portfolio zahrnuje vysoce kvalitní nástroje pro odběr vzorků.  V nabídce naleznete mimo jiné produktové řady SteriWare® a Metal Detectable - odběrové nádobí/systémy pro odběry vzorků ve specializovaných laboratořích, kontrolu kvality i výrobu. Výroba těchto pomůcek probíhá v podmínkách čistých prostor, každá položka je jednotlivě balená v odolném ale snadno otvíratelném obalu, je sterilizována a obsahuje plnou dokumentaci a dohledatelnost.

Katalog produktů Sampling System 2023

 

SENSIDYNESensidyne logo

Společnost Sensidyne, založená v roce 1983, byla založena jako výrobce a distributor přístrojů pro detekci plynů a vzorkování vzduchu a významný dodavatel trubic pro detekci plynů. V roce 1995 byla získána společnost Gilian Instrument Company za účelem rozšíření stávající řady osobních čerpadel pro odběr vzorků vzduchu. Značka Gilian® nadále vzkvétá pod hlavičkou Sensidyne a nadále je celosvětově nejuznávanější značkou pro vysoce výkonná zařízení pro monitorování par a částic. Společnost se také etablovala jako technologický lídr v oblasti fixní detekce plynů se svou řadou bodových detektorů plynů SensAlert Plus®. V dubnu 2008 se Sensidyne, LP stala součástí Schauenburg Electronic Technologies Group společnosti Schauenburg International GmbH.

Sensidyne poskytuje produkty pro širokou škálu procesních, výrobních a infrastrukturních odvětví včetně energetiky, chemie, ropy a zemního plynu, hornictví, průmyslových plynů, polovodičů, kovů, vod a zařízení na zpracování odpadů po celém světě.

Katalog SENSIDYNE

 

SHENCHENSchenchen logo

Baoding Shenchen Precision Pump Co., Ltd je podnik, který se specializuje na výzkum a vývoj, výrobu a prodej peristaltických čerpadel, injekčních čerpadel a dalších zařízení pro přesný přenos tekutin.

Katalog produktů Schenchen 2023

 

StakpureStapure logo

Německý výrobce Stakpure nabízí kvalitní výrobníky vody řady Omnia se snadnou údržbou, kterou si koncový uživatel dokáže zajistit sám. Výrobníky vody jsou určeny pro výrobu čisté i ultračisté vody v souladu se směrnicemi kvality vody ISO 3696:1987, Clinical Laboratory Standards Institute (CLSI) nebo ASTM. Všechna uspořádání řady Omnia zajišťují cirkulaci vody v rámci integrovaného zásobníku v přístroji i externích zásobníků, které jsou k přístroji napojeny pro zvýšení kapacity pro okamžitý odběr vody.

Všechny výrobníky jsou doplněny flexibilním dávkovačem pro odběr vody OptiFill, který je současně vybaven i ovládací jednotkou pro nastavení a kontrolu dávkované vody. Výrobníky vody jsou dostupné v kombinaci s dávkovačem umístěným přímo na výrobníku vody, případně s umístěním dávkovače na stole nebo pro zavěšení na zeď. Výrobník vody lze umístit i pod stůl nebo případně zavěsit na zeď.

Katalog produktů Stakpure 2024 (CZ)

 

WellingtonWellington logo

Wellington Laboratories Inc. nabízí řadu nativních a značených referenčních standardů pro analýzy životního prostředi jako jsou polychlorované dibenzo-p-dioxiny (PCDD), polychlorované dibenzofurany (PCDF), polychlorované bifenyly (PCB) a dalši.

Aktuální katalog (2021-2023) Wellington je nyní k dispozici ve formátu E-Flip s možností vyhledávaní nebo ve formátu pdf. Pokud si přejete obdržet tištěnou kopii katalogu, kontaktujte nás.

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru