Systémy Agilent PAL3 umožňují automatizovat úpravu a dávkování vzorků při GC a GC/MS analýzách, a tím zvýšit nejen prostupnost vzorků v laboratořích, ale také i správnost a přesnost používaných metod. Tyto autosamplery se montují přímo na plynový chromatograf a jsou kompatibilní s modely Agilent 6890, 7820, 7890 a Intuvo. Nástroj pro ovládání autosampleru je plně integrován v softwaru OpenLAB CDS 2.x, OpenLAB ChemStation, OpenLAB EZChrom a MassHunter. PAL3 autosampler představuje modulární systém, který lze nakonfigurovat za použití vybraných jednotek podle vlastních představ.

PAL moduly

PAL3 autosamplery vycházejí z technologií, které původně představila švýcarská firma CTC analytics. Automatické dávkovače PAL3 představují modulární systémy, které lze volitelně rozšířit vybranými jednotkami a nástroji. Agilent nabízí tři modely, které se vzájemně odlišují flexibilitou, schopnostmi a stupněm automatizace. PAL3 LSI slouží k dávkování kapalných vzorků, PAL3 RSI umožňuje upravovat vzorky pomocí vybraných metod a prostřednictvím systému PAL3 RTC lze všechny kroky úpravy vzorku a následného dávkování plně automatizovat.

PAL

PAL3 LSI (Liquid Sample Injection)

Autosampler PAL3 LSI umožňuje přesné dávkování kapalných vzorků, a to v rozmezí od 1 µL až do 100 µL. Při dávkování lze využít čtečku čárových kódů. Tento dávkovač disponuje vysokou kapacitou, lze uložit až 648 vialek o objemu 2 mL, jež mohou být uchovávány v chladu.

PAL3 RSI (Robotic Sample Injection)

Autosampler PAL3 RSI je dostupný ve dvou provedeních, a to RSI 85 a RSI 120. Označení modelu udává délku základny v centimetrech, kterou lze osadit vybranými moduly. Oproti předešlému modelu PAL3 RSI přináší možnost upravit vzorek prostřednictvím techniky SPME a headspace (statický i dynamický).

PAL3 RTC (Robotic Tool Change)

Největší rozdíl mezi PAL3 RTC a ostatními PAL3 autosamplery spočívá v přítomnosti modulu RTC, který zajišťuje automatickou výměnu nástrojů pro úpravu a dávkování vzorků, a tedy možnost automatizace všech postupů.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru