6. 8. 2021
Irena Palíková, HPST, s.r.o.

Ať už dávkujete mikrolitrové objemy či potřebujete dosáhnout průtoků až 12 l/min, výrobce Shenchen nabízí přístroje právě pro Vaše použití.

Tato společnost působí na trhu již od roku 2006 a dodává dávkovací zařízení do 103 zemí světa. Jejich peristaltické pumpy jsou vhodné pro laboratorní i průmyslové aplikace, pro jednokanálové i vícekanálové uspořádání s ovládáním přímo na čerpadle či dálkově.

Nyní výrobce představuje novinku – novou designovou hlavu EasyPump s ještě snazší instalací dávkovací hadičky! Vhodná pro průtoky 5.3 µl/min po 3 100 ml/min, v provedení jedno (EasyPump I – IV) nebo dvoukanálovém (EasyPump V a VI) pro hadičky o vnitřním průměru 0.8 mm až 9.6 mm.

Nová designová hlava SHENCHEN EasyPump
Nová designová hlava SHENCHEN EasyPump

Hlavním rysem těchto hlav je čtyřrolerové uspořádání, nízká pulzace a vysoká preciznost dávkování. Největší výhodou je snadná montáž hlavy k pumpě a velmi jednoduché uchycení hadičky. Mechanismus jemného doladění tlakové mezery hadičky upravuje tlak dávkování, prodlužuje životnost hadiček a vylepšuje přesnost dávkování.

nstalace hadičky pro novou designovou hlavu SHENCHEN EasyPump
Instalace hadičky:
1. Otočte páčku
 proti směru hodinových ručiček o 180°, otevřete horní část. 2. Vložte hadičku mezi rolery a horní část, jemně upevněte. 3. Otočte páčku ve směru hodinových ručiček o 180°, dejte horní část do původní pozice, utáhněte hadičku. 4. Nastavte třecí kolečko.

Nová hlava je vhodná pro průtokové peristaltické pumpy řady LabV, které se ovládají pomocí dotykové barevné LCD obrazovky a mající kalibrační funkci, pro řadu dávkovacích peristaltických pump LabF, jež se používají převážně v kosmetickém průmyslu, pro nízkoprůtokovou řadu pump LabN určenou především pro výzkumné účely i pro základní peristaltické pumpy LabM vhodné pro průmysl i malé laboratoře.

Peristaltické pumpy SHENCHEN a různé tipy hlav
Peristaltické pumpy SHENCHEN a různé tipy hlav

Samozřejmostí je možnost napojení hadic z této hlavy na další příslušenství usnadňující práci v laboratoři, jako je ruční dávkovač, ponorné závaží či nožní spínač. Hadice mohou být z různých materiálů vyhovujících dané aplikaci, včetně běžného silikonu, teflonu či chemicky rezistentních komponentů.

Webinář a kontakt

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného dávkovacího zařízení, kapacity či průtoku hlavy či specifikovat dalších příslušenství, neváhejte se obrátit na produktového specialistu Irenu Palíkovou (irena.palikova@hpst.cz) nebo se podívejte na záznam webináře z 18. 6. 2020 na téma Stříkačkové a peristaltické pumpy

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru