27. 4. 2022

Spolupráce HPST se společností Plasmion

Abychom současným i budoucím uživatelům hmotnostních spektrometrů z portfolia Agilent nabídli co nejširší analytické možnosti, navázali jsme spolupráci s německou společností Plasmion.

Společnost Plasmion GmbH se od roku 2016 zaměřuje na analýzu těkavých organických látek pomocí inovativní a celosvětově patentované SICRIT® technologie (Soft Ionization by Chemical Reaction in Transfer). Ionizační interface SICRIT® umožňuje analýzu širokého spektra látek pomocí přímého vstupu plynného, kapalného nebo pevného vzorku. Screening látek v reálném čase lze využít jak v laboratorním, tak průmyslovém prostředí, a to včetně možnosti plné automatizace. Pomocí SICRIT® interface lze také realizovat unikátní spojení GC s LCMS a otevřít tak zcela nové analytické možnosti.  V neposlední řadě lze iontový zdroj využít jako post-ionizační techniku pro přístupy hmotnostně spektrometrického zobrazování.

Tato technologie nabízí široký aplikační záběr včetně online analýzy dechu, monitoringu kontaminantů ovzduší, potravin či rychlou detekci drog a jiných nežádoucích látek.

Spojení s hmotnostními spektrometry Agilent LC/MS je zcela bezproblémové a lze vybírat z celého portfolia jednoduchých a trojitých kvadrupolů či přístrojů s vysokým rozlišením a přesnou hmotou typu quadrupole-time-of-flight (QTOF). To vše v plug-and-play režimu a bez spotřebního materiálu.

Plasmion s Ultivem
PAL - SICRIT - LC/QQQ Agilent Ultivo
Plasmion s GC8890 a Ultivo
GC 8890 -PAL - SICRIT - LC/QQQ Agilent Ultivo

 

Zdroj

Pro případné dotazy kontaktujte:

Jitka

Jitka Zrostlíková
Produktový specialista (LC/MS, GC/MS QQQ, QTOF)
Tel. 606 047 034
E-mail: jitka.zrostlikova@hpst.c

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru