Seahorse XFp sensor cartridge and miniplate jsou klíčovými prvky patentovaného systému mikrokomůrek pro analyzátor Seahorse XFp. Jedno balení Seahorse XFp FluxPak obsahuje 12 kazet se senzory Seahorse XFp Assay Cartridges a s pomocnými minidestičkami pro kalibraci, 12 kultivačních minidestiček Seahorse XFp Cell Culture Miniplates and 100 ml kalibračního roztoku Seahorse XF Calibrant. 

Přečtěte si více o technologii Seahorse XF na našich stránkách nebo na stránkách výrobce How XF Technology Works.

Určeno pouze pro výzkum, ne pro diagnostické účely.

 Pro cenovou nabídku pište na dgg [at] hpst.cz. Objednávky směřujte na adresu info [at] hpst.cz.

Pokud vás zajímají další informace o technologii Seahorse, chystaných workshopech či máte zájem o návštěvu produktovéh specialisty, pište na adresu dgg [at] hpst.cz nebo volejte na tel. 244 001 245.

FAQ:

Mohu použít expirované kazety nebo již použité kazety?

  • Seahorse nemůže zaručit kvalitu výsledných dat při použití prošlých nebo opakovaně použitých kazet. Pro kvalitnější data je vždy lepší použít nové a neexpirované kazety.

Jak dlouho mám hydratovat kazety se senzory?

  • Seahorse doporučuje pro optimální výsledky hydratovat kazety se senzory přes noc při 37°C. Minimální nezbytná doba hydratace je 4 hodiny při 37°C, avšak není to doporučeno pro co možná nejlepší kvalitu výsledné analýzy. Maximální doba hydratace senzorů je 72 hodiny, ale může být potřeba přídavek kalibračního roztoku v důsledku vypařování.

Jaký je rozdíl mezi Fluxpakem a kazetou se senzory?

  • Kazeta se senzory je jednou z částí Fluxpaku. Fluxpak se skládá z: analytických kitů, pomocných destiček pro hydrataci kazet se senzory, kalibrační roztok XF a mikrodestičky pro kultivaci buněk. Počet jednotlivých komponent se liší v závislosti na objednaném Flukpaku. Kazety se senzory nemohou být dodány separátně - musí být dodány jako součást Flukpaku.

Mohu použít pouze část kazety se senzory?

  • Pro úspěšnou a reprodukovatelnou injektáž, doporučuje Seahorse hydrataci celé kazety se senzory a naplnění všech injekčních portů stejným objemem roztoku.
  • Jamky s kontrolou nebo pozadím se používají pro odfiltrování artefaktů analýzy, jako je teplota nebo pufrovací kapacita, které mohou ovlivnit kyslík a pH,a které se nemění účinkem metabolismu. Jamky pro pozadí se mohou použít také pro korekci kolísání teploty napříč destičkou, použít pro diagnózu potenciálních teplotních výdajů, a slouží jako výchozí bod při řešení problémů analýzy s neočekávanými výsledky.

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru