Agilent 6550 představuje nejvyšší třídu LC/Q-TOF MS systémů firmy Agilent. Pro dosažená maximální citlivosti je v tomto systému kombinována technologie Agilent Jet Stream (AJS) s hexaborální kapilárou pro maximální propustnost iontů a revoluční i-Funnel Technologií pro zaostření paprsku iontů. Díky tomu je tento systém nejcitlivějším QTOF na trhu a dosahuje mezí detekce v reálných vzorcích v řádech desítek femtogramů. Poprvé je tak dispozici přístroj slučující parametry vysokého rozlišení a přesné hmoty s citlivostí moderních trojitých kvadrupólů. Citlivost je přitom dosažena zároveň s maximálním rozlišením a nedochází ke kompromisu jako například u technologií využívající dvojitého odrazu (W design) k prodloužení dráhy letu. Stejně tak není třeba omezovat rychlost sběru dat, aby bylo dosaženo maximálního rozlišení, jako je tomu u technologie Orbitrapu.

 

  • Rozsah měření hmot 50 - 10 000 amu
  • přesnost hmoty < 1 ppm
  • hmotnostní rozlišení > 42 000
  • rychlost sběru dat 50 Hz bez kompromisu v rozlišení nebo přesnosti hmoty
  • citlivost na úrovni femtogramů
  • Široké spektrum připojení ionizačních zdrojů: Agilent Jet Stream (AJS), ESI, APCI, APPI, multimód ESI a APCI, MALDI a HPLC-Chip/MS interface, DART, ASAP, DESI

 

Více informací naleznete na stránkách Agilent Technologies a nebo kontaktujte jitka.zrostlikova [at] hpst.cz (produktového specialistu).

 

 

Aplikace
Videogalerie

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru