SENSIDYNE – kalibrační zařízení

GILIAN GILIBRATOR-2

gilibrator-2-330x220.jpg

Primární standard pro validaci přesnosti a výkonnosti odběrových pump.

Rozsah průtoků:

  • od 1ml do 30 l/min

Použití pro všechny komerčně dostupné odběrové pumpy.
Systém se skládá z elektronické základny Gilibrator-2 a jedné ze tří velikostí „wet bubble“ cel. Všechny cely používají twist-on bajonetový systém pro rychlé a snadné připevnění k základně.
Sensidyne nabízí kompletní přenosný diagnostický kit. Skládá se ze základny Gilibrator-2 se třemi „wet bubble“ celami v polstrovaném kufříku s kompletním diagnostickým panelem zabudovaným do horního víka pouzdra kufru. Všechny části odpovídají požadavkům na zařízení podle NIST.

Cely:

  • 1 – 250 ml (nízkoprůtoková)
  • 20 – 6 000 ml/min (standardní)
  • 2 – 30 l/min (vysokoprůtoková)

Více informací v brožuře GILIBRATOR-2.

GILIAN GILIBRATOR 3

gilibrator-3-single-330x220.jpg

Novější model Gilibrátor 3 je nejpokročilejší kalibrátor na trhu, který splňuje požadavky NIOSH, NIST, ISO 17025. Je určen pro kalibraci v terénu i laboratoři  v rozmezí průtoků 5 – 30 000 ml/min. Cely jsou umístěny na rychlospojkách, což umožňuje jejich rychlou výměnu. Má velký barevný displej s dotykovou obrazovkou s možností zapojení více jednotek na jednu základnu.
Základem Gilibratoru 3 je bezventilová technologie StablFlow, která během kalibrace zajištuje velmi malý zpětný tlak a vysokou přesnost kalibrace (1 % odečtu). Používá nové technologie fixního snímacího pole, která eliminuje chyby fotografických senzorů. Umožňuje tvořit a tisknout kalibrační zprávy, uložit až 100 událostí či vytvořit statistickou analýzu předchozích záznamu. Navíc je vybaven vstupem pro SD kartu. Soubory .csv lze vkládat do větších sad pro celkovou analýzu a exportovat do excelu.
Delux kit obsahuje všechny tři cely, kalibrátor a přenosný kufřík.

Cely:

  • 5 – 450 ml (nízkoprůtoková)
  • 50 – 5 000 ml/min (standardní)
  • 1 – 30 l/min (vysokoprůtoková)

Více informací v brožuře GILIBRATOR 3.

Kompletní informace o produktech Sensidyne naleznete také v katalogu Sensidyne Catalog 2021 nebo jeho české verzi GilAir katalog.

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru