6. 6. 2022

Zveme Vás na  webinář společnosti Agilent Technologies PLOT kolony a jejich uplatnění při separaci permanentních plynů a vysoce těkavých látek.

GC separaci sloučenin s vysokou tenzí par (např. permanentní plyny, lehké uhlovodíky) lze provádět buď na polysiloxanových kapalných fázích za kryogenních podmínek, nebo na kolonách PLOT. Kolony PLOT (Porous Layer Open Tubular) nabízejí laboratoři pohodlnější řešení, protože separaci na nich lze provádět při laboratorních teplotách.

Stacionární fáze kolon PLOT jsou složeny z porézních částic, které jsou fixovány na vnitřní stěnu kapiláry. Separované analyty se oddělují na základě rozdílných povrchových interakcí s pevnou stacionární fází.

V tomto webináři Vám přiblížíme principy separace na PLOT kolonách. Na komplexním portfoliu těchto kolon od výrobce Agilent pak probereme řadu různých aplikačních příkladů včetně analýz permanentních plynů, lehkých izomerů uhlovodíků, sloučenin síry nebo kyslíkatých derivátů.

Co se dozvíte:

Po tomto webináři se budete schopni lépe rozhodovat, pro kterou aplikaci zvolit PLOT kolonu, a které konkrétní PLOT kolony budou optimálně splňovat právě požadavky vaší aplikace.

Kdo by se měl zúčastnit:

Ti analytici/uživatelé GC chromatografie, kteří se zajímají o analýzu permanentních plynů, vysoce těkavých sloučenin, lehkých uhlovodíků nebo kyslíkatých derivátů.

Termín konání webináře:

Úterý 15. června v 11:00 CEST

Více podrobností k webináři a registraci na něj naleznete ZDE.

Tyto kolony najdete v naší nabídce pod označením HP-PLOTCarboPLOT a PoraPLOT.

Zdroj

Pro další informace neváhejte kontaktovat produktového specialistu Dana Sandera, daniel.sander@hpst.cz

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru