Ortho Vue

Široká nabídka testů

ORTHO BioVue ® technologie

Využívá technologie sloupcové aglutinace pomocí skleněných kuliček.

Systém je snadno použitelný a poskytuje neuvěřitelně rychlé, přesné a standardizované výsledky s minimální dobou odstřeďování pět minut.

 

Široká nabídka reagencií s červenými krvinkami

testyOrtho může laboratořím nabídnout celou řadu reagencií červených krvinek, které jsou přesné, flexibilní, účinné a reaktivní. Naše činidla lze použít v manuálních, poloautomatických i automatických testovacích systémech.Tradiční činidla

Ortho nabízí celou řadu tradičních činidel navržených pro použití při testování na bázi zkumavek. Monoklonální antiséra a antihumánní globulin byly průkopníkem společnosti Ortho před téměř 20 lety s osvědčeným systémem monoklonálních protilátek BioClone®. Tato činidla poskytují lepší účinnost, spolehlivost, hospodárnost a bezpečnost ve srovnání s polyklonálními činidly.

ORTHO Sera

Očekávejte více od rozšířeného fenotypového testovánísera

ORTHO™ Sera nabízí JEDINOU komplexní nabídku antisér pro fenotypizaci pomocí technologie sloupcové aglutinace.

 

Komplexní a efektivní

Zvýšení efektivity laboratoře a zlepšení bezpečnosti pacientů je zásadní. Přechod na automatizované metody může Vaší laboratoři pomoci dosáhnout 95% snížení chyb díky omezení manuálních zásahů a automatizaci..

ORTHO™ Sera pomáhá laboratořím eliminovat potenciální chyby souvisejících se současnými fenotypizačními reagenciemi na bázi zkumavek. Naše aditivní metoda ORTHO™ Sera Vám umožňuje přizpůsobit testování tak, aby vyhovovalo potřebám pacienta.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru