Nově uvedený Agilent 1260 Infinity II SFC má řadu unikátních konstrukčních prvků a z nich plynoucích parametrů a výhod pro uživatele:

  • Kontrolní modul kromě kontroly zpětného tlaku zajišťuje také tvorbu superkritického CO2 jeho redestilací a natlakováním. Superkritická kapalina je tak generována ještě před vstupem do binární SFC pumpy. To vede k přesnějšímu míchání gradientu a také vyšší stabilitě tlaku v systému. Zároveň tento způsob produkce superkritické kapaliny v odděleném modulu snižuje nároky na čistotu použitého CO2, který může být potravinářské čistoty.
  • SFC binární pumpa - zde jsou využity špičkové technologie pump řady Agilent Infinity II pro přesné míchání gradientu. Dosahuje výkonu až 5 ml/min při tlaku 600 bar. V základní konfiguraci může uživatel vybírat ze tří láhví s organickým modifikátorem, popřípadě lze doplnit o ventil, umožňující výběr až ze 12 rozpouštědel, což je velkou výhodou například pro vývoj metod.
  • SFC Multisampler - Agilent Multisampler řady Infinity II byl modifikován s ohledem na specifika SFC systému. SFC multisampler umožňuje velmi přesné a přitom flexibilní dávkování v rozsahu objemů nástřiku od 0,1 do 90 uL. To překonává dosavadní omezení SFC systémů, kdy byly využívány pouze fixní smyčky relativně malých objemů a bylo vyžadováno přeplnění smyčky vzorkem.

 Více informací naleznete na stránkách Agilent Technologies.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru