Současná detekce SNV, CNV a translokací v nádoru pomocí SureSelect Cancer All-In-One

Firma Agilent Technologies letos na jaře představila inovativní systém pro tvorbu a analýzu sekvenačních knihoven, SureSelect Cancer All-In-One, založený na technologii “hybridiation-based target enrichement”. Knihovny Cancer All-In-One umožňují současnou detekci somatických SNV, indel mutací a CNV či translokací s rozlišením na jednotlivé geny. Celý systém je zaměřen na citlivou detekci variant v klonální nádorové frakci vzorku s možností využití přilehlé zdravé tkáně jako reference.

V současnosti jsou na výběr dva fixní panely: SureSelect Cancer All-In-One Lung Assay a SureSelect Cancer All-In-One Solid Tumor Assay. Zákazníci mají také možnost tvorby vlastního panelu pomocí jednoduchého webového rozhraní SureDesign, kde si mohou určit v kterých genech chtějí jednotlivé typy variant detekovat.

Technologie cíleného obohacení SureSelect umožňuje použití nízkých vstupních koncentrací DNA a tvorbu finální knihovny během jediného dne. Nová verze analyzačního nástroje SureCall 4.1 umožnňuje robustní a přesnou detekci všech typů variant a je zdarma součástí systému SureSelect Cancer All-In-One.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru