17. 2. 2022

Vážení uživatelé, 

jménem společnosti HPST, s.r.o., Vás srdečně zveme na 2. ročník Setkání českých uživatelů systémů ICP-MS Agilent.

Pro koho:
Setkání je určeno pro všechny uživatele systémů ICP-MS Agilent (modely 7500, 7700, 7800, 7900) a ICP-QQQ (modely 8800, 8900), kteří mají chuť s kolegy z branže sdílet své zkušenosti a zároveň se třeba sami dozvědět něco nového. 

Program:
Stejně jako při prvním ročníku (05/2017), které mělo mezi uživateli velmi pozitivní odezvu, je opět hlavním cílem setkání umožnit Vám sdílení informací a to nejen o technice ICP-MS. Program tedy i tentokrát bude především o Vás. Bude složen z Vašich krátkých příspěvků. Jen na lehké okořenění bude proložen představením novinek v portfoliu atomové spektrometrie naší firmy a praktickými přednáškami z řad našich techniků. 


Finální program ke zhlédnutí ZDE


Nejdřív práce potom koláče
K tomu, aby byla celá akce zdařilá, je nutná součinnost. Proto bychom Vás chtěli stejně jako posledně požádat o Vaši krátkou prezentaci (délka cca 10-20 min). Ve Vašem příspěvku můžete představit Vaši laboratoř, seznámit ostatní uživatele s problematikou, kterou se zabýváte, s postupy a výsledky Vaší práce, výzvami se kterými zápolíte (včetně odběrů a přípravy vzorků) a také tím nejcennějším - Vašimi praktickými zkušenostmi, které mohou být všem ostatním velmi užitečné a zároveň mohou být dobrým tématem k dalším diskusím. Chápeme, že mnohým z Vás není přednášení před publikem ničím extra příjemným a proto bude i Váš odborný příspěvek, stejně jako posledně, dobrovolný, nicméně, k tomu, aby mělo setkání ten správný efekt a bylo vyvážené a zajímavé, prosíme, zahoďte stud a přispějte svým dílkem k celkovému výsledku setkání.

Samozřejmě po práci zbyde čas i na odpočinek, zábavu i poznávání místních krás. 

Pro všechny účastníky jsme připravili i speciální balíček slev: 
- Poukázka na slevu 25 % na spotřební materiál pro atomové spektrometry  Agilent.
- Poukázka na slevu 10 % na pravidelnou servisní údržbu Vaší instrumentace a validace pro organizace mající přednášku.
- Poukázka na slevu 5 % na pravidelnou servisní údržbu Vaší instrumentace a validace pro organizace bez příspěvku.
Slevové poukázky obdrží účastníci se závěrečným certifikátem o účasti. 

Kdy:
9.-11. května 2022
Věříme, že v tomto termínu již bude covidová vlna na svém dně a setkání si ve zdraví užijeme.
Účast na konferenci je bez poplatku.

Kde:
Hotel Za Vodou (web)
Poděbradova 2014
54401, Dvůr Králové nad Labem

Čeká Vás krásné prostředí příjemného a velmi dobře vedeného rodinného Hotelu Za Vodou nacházejícího se v širším centru města Dvora Králové n.L., královského věnného města historicky známého nálezem Hankova Rukopisu Královedvorského, města které bylo na přelomu 19. a 20. stolení kolébkou českého textilu (též známo jako Český Manchester). V novodobé historii je však Dvůr Králové znám především díky jedinečnému Africkému Safari Parku, který je unikátem nejen v rámci naší země, ale patří mezi přední světové zoo parky. V blízkosti města se také  nachází barokní hospitál Kuks z počátku 18. stol, který před nedávnem prošel celkovou velmi náročnou rekonstrukcí a také jedna z nejkrásnějších téměř pohádkových přehrad v ČR Les Království


Přihlášky:
Prosíme o vyplnění přihlášky nejpozději do 4. 4. 2022. Pokud pozvánku nedopatřením neobdržel některý z Vašich kolegů, který by o ICP-MS setkání měl zájem, prosím vyřiďte naše pozvání. V případě dalších informací ohledně přihlášky kontaktujte Lenka Vlčková, lenka.vlckova@hpst.cz

Organizace:
Upřesňující informace k programu, k organizaci budou přihlášeným zaslány během dubna. 

Ubytování si prosíme rezervujte individuálně v Hotelu Za Vodou. Při registraci prosím uveďte heslo HPST. Kontakt na recepci je zde. Ubytování si hradí účastníci sami. V případě, že Vás pojede více z jedné instituce, prosíme o zvážení využití ubytování v dvoulůžkových, či vícelůžkových pokojích z důvodu omezené kapacity hotelu (max. 35 pokojů).

Ceny ubytování jsou následující:
- jednolůžkový pokoj 1180 Kč/os. (snídaně v ceně)
- vícelůžkový pokoj - 790 Kč/os. (snídaně v ceně)

Obědy a večeře vč. základních nápojů budou hrazeny společností HPST. Večere budou formou rautu a venkovního grilování. K obědu bude na výběr ze dvou volitelných obědových menu (bude upřesněno).

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte:
Jan Marek, produktový specialista
e: jan.marek@hpst.cz
m: 606050908

Těšíme se na Vaše přihlášky a případné dotazy!
P.S.: Snad nám to tentokrát už vyjde!
 

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru