4. 3. 2024
Altium International s.r.o.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali na náš seminář. Budete mít jedinečnou možnost se seznámit nebo si prohloubit znalosti v používání těchto strojů díky zkušenostem, které Vám poskytnou naši technici, ale také i zástupci z řad uživatelů.

 

V rámci zhruba čtyřhodinového semináře se můžete těšit na edukativní přednášky od našich produktových specialistů, praktické rady od našich techniků, demonstraci přístroje, zkušenosti od dlouhodobého uživatele, a také setkání s aplikačním specialistou přímo z Agilentu.

 

KDY? Termín semináře bude na podzim 2024 a bude upřesněn.

KDE? v sídle společnosti Altium International s.r.o.,
Na Jetelce 69/2, Praha 9

 

Účast na semináři je ZDARMA.

Fragment Analyzer systémy zahrnují ojedinělé portfolio přístrojů, kdy jednotliví zástupci nesou v řadě případů výjimečné vlastnosti.  Některé vynikají ultimátními výkonnostními parametry v množství zpracování vzorků v sérii a výsledné ceně na vzorek (ZAG DNA Analyzer), jiné například ultra citlivými kvantitativními kity pro analýzu extrémně dlouhých fragmentů (Femto Pulse). Další zase jsou schopny analyzovat proteiny nebo pomocí UV detekce zajištovat QC oligonukleotidů (ProteoAnylzer, Oligo Pro).

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat:

 
 

Mgr. Jan Langer

Kontaktní e-mail: jan.langer@hpst.cz
telefon +420 739 065 914.
 
 
 

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru