12. 4. 2024
Altium International s.r.o.

Vážení zákazníci,

náš genomický tým se těší na setkání s vámi v rámci 26. celostátní konference DNA diagnostiky. Přijďte za námi na náš stánek, který se nachází v hlavním sále, s číslem 11.

Můžete se těšit na odborné přednášky, diskuse a posterovou sekci. Tématy konference budou prenatální a preimplantační diagnostika, diagnostika dědičných syndromů, diagnostika nádorových onemocnění, diagnostické využití exomových a celogenomových dat a mnoho dalších. Součástí konference je také, jak je zvykem, i kvalitní společenský doprovodný program.

Těšit se na vás na místě bude Zbyněk Halbhuber (Manažer skupiny genomiky a diagnostiky), Monika Fleischhansová (Team leader skupiny genomiky pro obchod, aplikační i servisní tým), Pavel Jakoubek (Produktový specialista), Jan Langer (Produktový specialista), Michaela Cíšařová (Produktový specialista), Petr Lněnička (Aplikační speicalista) a Tomáš Hron (Aplikační specialista).

Kromě našeho týmu bude po celou dobu konference přítomna také Alejandra Pérez Sastre (Vedoucí oddělení FAS) z firmy Sistemas Genómicos z Valencie, která bude mít na konferenci přednášku s názvem IVD-CERTIFIED SOLUTIONS FOR CITOGETENICS. NIPT-GeneSGKit. 

Abstrakt přednášky:
The non-invasive prenatal test has become an essential tool associated with first trimester screening. Today we present how to implement it in your laboratory, being able to analyze the risk associated with the presence of aneuploidies and microdeletions in the fetus through a CE-IVD methodology that covers the entire process (library preparation, sequencing, computing, and visualization of results).

Čtvrtek 18.7. 2024

Čtvrtek 18. 4. 2024

Alejadra se s vámi ráda sejde a prodiskutuje s vámi vaše dotazy ohledně produktů firmy Sistemas Genómicos, nebo vaše dotazy k její přednášce. Bude k zastižení na našem stánku, případně je možnost domluvit si s ní schůzku předem na určitý čas. Pokud máte zájem o konkrétní termín neváhejte kontaktovat našeho produktového specialistu Jana Langera (zde), který vám rád schůzku zajistí.

Webové stránky konference zde

Těšíme se na vás.

Tým Altium Inetrnational s.r.o.

 

 

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru