28. 7. 2022

Škola hmotnostní spektrometrie (4.- 9. 9. 2022)  je odborná vzdělávací akce pořádaná od roku 1986, která vedle zajímavých přednášek a kurzů nabízí i nespočet příležitostí k přátelským setkáním a diskusím. Letošní ročník se bude držet tradičního schématu s programem, který zahrnuje krátké kurzyodborné přednáškyplakátová sdělení i volné středeční odpoledne pro relaxaci a poznávání okolí.

SSJMM

Během konference bude slavnostně vyhlášen vítěz letošního ročníku soutěže o Cenu Vladimíra Hanuše za nejlepší publikovanou práci v oboru hmotnostní spektrometrie. Nebude chybět sekce „Mládí vpřed!“ věnovaná prezentacím mladých výzkumníků. Jsou plánovány krátké kurzy zaměřené na základy hmotnostní spektrometrie, interpretaci spekter, analýzu dat, základy proteomiky, kapalinovou chromatografii v MS analýzách a hmotnostně-spektrometrické zobrazování.

Hlavní odborný program bude věnován aktuálním tématům z oblasti hmotnostní spektrometrie malých molekul i biomakromolekul

Program

 

Těšit se můžete nejen na náš čtvrteční společenský večer,  tedy 8. 9.  od 20:30, kde zazní cestovatelská přednáška Ladislava Zibury „Pěšky mezi buddhisty a komunisty“ ale těšit se také můžete na přednášku Jitky Zrostlíkové (název i abstrakt přednášky budou brzo doplněny). 

Těšíme se na setkání! 
Tým HPST

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru