4. 4. 2024
Altium Internatioanl s.r.o.

Vážení zákazníci,

přijďte nás navštívit na náš stánek. Na místě se na vás bude těšit RNDr. Iva Adamová, Ph.D. (produktový a aplikační specialista patologie a průtokové cytometrie) a Mgr. Alena Rego, Ph.D. (team leader a produktový a aplikační specialista patologie a průtokové cytometrie).

25. seminář mladých patologů s mezinárodní účastí je pořádán Fingerlandovým ústavem patologie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové a Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Páteční odpoledne je zařazen tradiční sklíčkový seminář Fingerlandova ústavu (demonstrované případy jsou veřejně přístupné na internetových stránkách semináře zde) a blok sdělení věnovaný dvěma tématům – letos je to patologie štítné žlázy a diagnostika neuroendokrinních nádorů a paragangliomů. Jedná se o problematiku, která je častá, vpravdě každodenní, a přitom v některých chvílích velmi obtížná. Navíc obě tyto oblasti patologie prodělávají velmi dynamický vývoj, takže jistě nebude na škodu si zopakovat a shrnout novinky, které se za poslední roky v těchto oblastech objevily. 

Během soboty bude pokračovat blok přednášek z diagnostiky neuroendokrinních nádorů a paragangliomů, včetně prezentace diagnosticky obtížných případů. Na úplný závěr semináře jsme zařadili přednášku věnovanou nádorům apendixu, jejichž diagnostika je v bioptické praxi často také velmi obtížná.

Program k nahlédnutí

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým Altium Inetrantional s.r.o.

 

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru