Linery GC – nástřikové

V následujících odkazech naleznete základní typy linerů pro Split/Splitlees, Cool-On-Column, PTV (Progammable Temperature Vaporization) i náplňové nástřiky, používané v plynových chromatografech nejběžnějších značek:

Firma Trajan barevně označuje různé typy linerů SGE – SGE linery, které se liší vzájemně svou geometrií (stejně jako mikrostříkačky). Tím jsou linery lépe rozeznatelné z hlediska jejich použitelnosti. Linery jsou vysoce inertní díky prováděné certifikované deaktivaci. Každý batch linerů je testován na inertnost metodou EPA 8081B a tento certifikát je součástí každého balení linerů.

Liner-RB-ViciValco
Vedle klasických linerů jsou používány speciální linery, které jsou zhotoveny ze specifického materiálu nebo je využito následného potažení lineru inertní vrstvou. Příkladem speciálního lineru je např. „Reduced Breakdown Injection Port Liners“ firmy VICI. Jedná se o speciálně deaktivované linery pokryté kros-linkovaným siloxanem. Výsledkem je mimořádně inertní povrch, který snižuje rozklad labilních komponent v analyzovaném vzorku na minimum. Doporučuje se pro analýzu semi-volatilních látek, neboť bez problémů splňuje přísné požadavky metody EPA 8081A.
VICI RB linery pro různé GC systémy

Tabulka

Reduced breakdown linery

liner

 

 

 

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat zde.

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru