Peak Precision Nitrogen Generator

Tento typ generátorů získává dusík ze stlačeného vzduchu a čistí ho prostřednictvím adsorpce za měnícího se tlaku a použitím molekulových sít. Jak generátory dusíku, tak i generátory čistého vzduchu mohou být zásobeny stlačeným vzduchem z kompresoru Peak Precision Air Compressor. Podle čistoty produkovaného dusíku rozlišujeme tři modelové řady, a to Precision Nitrogen, Precision Nitrogen Headspace a Precision Nitrogen Trace. 

Modelová řada Precision Nitrogen

Tato řada generátorů je určena pro produkci dusíku, který je využit jako pomocný plyn detektoru (make-up), a to pro stanovení běžných koncentrací hodnocených analytů. Dusík z těchto generátorů lze také využít pro úpravu vzorku prostřednictvím technik jako je headspace nebo termální desorpce. 

Modelová řada Precision Nitrogen Headspace

Generátor řady Precision Nitrogen Headspace produkuje dusík o ultra vysoké čistotě, jež je určen především pro techniku headspace. Oproti ostatním generátorům dusíku se liší vyšším tlakem na výstupu.

Modelová řada Precision Nitrogen Trace

Dusík produkovaný tímto generátorem nachází uplatnění jako nosný, pomocný (make‑up) a referenční plyn pro analýzy stopových hladin sledovaných analytů a také při úpravě vzorků před vlastní analýzou. Dusík je přečištěn nejen metodami zahrnující adsorpci za měnícího se tlaku a molekulová síta, ale také i katalytickou oxidací, jež zajišťuje maximální možnou čistotu.

Více informací o generátorech dusíku naleznete v přiložených brožurách a na stránkách Peak Scientific.  

Videogalerie
Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru