1. 6. 2023

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

rádi bychom Vám oznámili, že společnost HPST, s.r.o., k 2. 6. 2023 mění svůj název na Altium International s.r.o.

Společnost Altium SA, která je vlastníkem společnosti HPST, s.r.o., se tímto strategickým krokem rozhodla posílit svojí pozici na evropském trhu a lépe se přizpůsobit dynamicky se vyvíjejícímu obchodnímu prostředí. Můžeme Vás ujistit, že změna se týká pouze názvu společnosti a vizuální identity. Cílem rebrandingu je vizuálně sjednotit společnosti, které jsou součástí skupiny Altium, a posílit tak jejich pozici na trhu v evropských zemí, ve kterých působí. Portfolio našich produktů a služeb zůstává nezměněno, stejně jako náš servisní a obchodní tým.

Změna názvu nebude mít vliv na žádný aspekt v rámci našich obchodních vztahůAdresa společnosti, kontaktní údaje a registrační údaje společnosti (IČ a DIČ) zůstávají stejné. Po přechodné období zůstávají zachovány i stávající e-mailové adresy, vedle nichž budou postupně zaváděny nové, v čas na tuto změnu upozorníme, a i nadále, po zavedení nových e-mailů, budou stávající v platnosti. Veškeré informace naleznete nadále i na našem webu www.hpst.cz.

Při přechodu na náš nový název Vás žádáme, abyste odpovídajícím způsobem aktualizovali své záznamy.

Jsme to stále my, ale v nových barvách 

Postupně budeme vedle nového jména Altium International implementovat i novou vizuální identitu a i naše nové logo. Jedná se pouze o vizuální změnu, kdy začneme postupně používat nové logo a označení Altium. Pro naše zákazníky se tímto nic nemění. 

altium změna

 

Pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete další informace, neváhejte nás kontaktovat na info@hpst.cz.

Vážíme si Vaší důvěry a podpory a těšíme se na další spolupráci. 

Karel Vranovský
Generální manažer

Altium International s.r.o. 
Na Jetelce 69/2
190 00 Praha 9
IČ: 25791079
DIČ: CZ25791079

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru