Revoluční Agilent Cary 7000 Universální Spektrofotometr (UMS) uspokojí všechny vaše požadavky na měření pevných vzorků. Umožňuje měřit stovky UV-Vis-NIR spekter přes noc, nebo charakterizovat optické komponenty nebo tenké vrstvy během několika minut až hodiny, namísto hodin až dnů. Cary 7000 UMS přináší řešení na klíč pro výzkum, vývoj a QA / QC v optice, tenkých vrstvách, solárním odvětví a sklářském průmyslu. Naplánujte experimenty, které dosud nebyly možné, rozšiřte svůj výzkum a ušetřete čas a peníze s průkopnickým přístrojem Cary 7000 UMS.

  • Dosáhněte úplné charakterizace vzorků - měřte absolutní odraz a transmisi v jedné sekvenci - při proměnné úhlu a s nebo p polarizaci - bez nutnosti hýbat se vzorkem a změnit tak podmínkyexperimentu. Změřte difúzně rozptýlenou transmisi a odraz s možností kontrolu pozice detektoru a vzorku nezávisle na sobě. Využijte velkou komoru pro vzorek pro měření všech typů vzorků - od malých až po velké - přináší 360 stupňů rotační flexibilitu. Získejte úplnou kontrolu nad kolimací paprsku, aby co nejlépe vyhovoval vašim vzorkům a potřebám měření.
  • Snižte cenu za analýzu, ušetřete čas i peníze - měřte během několika minut, co jiným systémům trvá hodiny až dny a navíc s bezobslužnou automatizací. Jednoduše nastavte metodu, změřte baselinu, vložte jeden nebo více vzorků, a můžete odejít.
  • Nové pohledy na moderní materiály s nepřekonatelným 10 Abs rozsahem - s rozsahem 10 Abs Cary 7000 UMS zaručuje, že získáte kvalitní výsledky i při náročných měření vzorku (vysoká OD) nebo v obtížných podmínkách měření.
  • Získejte rychle výsledky nejvyšší kvality s další generací softwaru Cary WinUV - software Cary WinUV nabízí nový editor metod pro jednoduchou nastavení, pokročilé zpracování dat a 3D grafiky a zajištění rychlé a přesné analýzy dat.

Příslušenství

Agilent Solids Autosampler - revoluce v měření pevných vzorků Agilent Solids Autosampler je navržen tak, aby zvýšil produktivitu a schopnosti Vašich UMS a UMA systémů. Měřte uniformitu vrstvy až 32 jednopalcových vzorků v jedné sekvenci nebo objemné vzorky (až 8 palců) při prostorovým rozlišením méně než 2 mm x 2 mm. Autosampler je ideálním doplňkem pro výzkum i QA / QC analýzy pokročilých materiálů včetně tenkých vrstev, povlaků, optiky, skla a solárních materiálů.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru