Vaya - přenosný Raman pro ověření totožnosti vstupních surovin

Přenosný Ramanův spektrometr Agilent Vaya zvýší propustnost ověřování identity vstupních surovin, aniž by stoupaly náklady, a to díky snížení potřeby vzorkování. Vaya nabízí nejlepší možnosti testování ve své třídě, od průhledných vialek až po hnědé papírové obaly, umožňuje měření přes transparentní i netransparentní obalové materiály, aby tak mohly být materiály v co nejrychlejším čase mohly být použity pro výrobu.

Vaya zlepší současné testovací postupy – od vzorkování malých objemů ke stoprocentní ověření identity – a pokud regulace bude v budoucnu vyžadovat více testování, bez problému přejdete procesům s větší propustností, aniž byste museli rozšiřovat Vaše vybavení. Systém kombinuje běžného Ramana s unikátní „Spatially offset“ Ramanovskou spektroskopií (SORS) pro maximální kompatibilitu se širokou škálou obalových materiálů. Díky dedikovanému testovacímu postupu pro vstupní suroviny je Vaya rychlý, plně v souladu s regulací, snadný pro začlenění a také uživatelský snadný pomocník, který vyžaduje minimum zkušeností operátora.

Vlastnosti:

  • Chytřejší práce. Identifikace přes neprůhledné materiály během pár vteřin. Není třeba speciálního testovacího prostoru, minimální manipulace se surovinami.
  • Kompatibilita s většinou vstupních surovin a jejich obalů. SORS technologie ověřuje totožnost vstupních surovin bez interference obalových materiálů, a to díky minimalizaci fluorescence.
  • Rychlost a robustnost. Vaya pracuje se rychleji než běžné ruční přístroje, a to jak skrz průhledné obaly, ale pracuje rychle i přes neprůhledné obaly jako jsou bílé či barevné vany, FIBC obaly, papírové obaly či skleněné lahve s jantarovým zabarvením.
  • Zachování integrity obalu.  Je eliminováno vystavení hazardním materiálům, je zachována skladovatelnost sterilních prostředků a nevzniká zbytečný odpad.
  • Snadné používání. Dedikovaný pracovní postup pro ověření identity vstupních surovin s jasným výsledkem analýzy „Pass/fail“ a intuitivní, snadný rychlý vývoj, a to s minimálním zaškolením.
  • Soulad s GMP. Identifikace vývoj metod s plným audit trailem, včetně souladu s 21 CFR part 11
  • Připraveno k začlenění. Kompatibilní s LIMS systémy, 2D čtečka čárových kódů pro rychlý příjem dat a Wi-Fi pro rychlou synchronizaci dat.

Specifikace:

Parametr

Hodnota

Rozměry

127 x 60 X 257 mm (Š x V x D)

Technologie

SORS

Vlnová délka laseru

830 nm

Výkon laseru

Nastavitelné až do 450 mW (třída 3B)

Napájení

2 lithiové baterie (více než 4 hodiny výkonu)

Váha

1,62 kg

Čtečka čarového kódu

Podpora většiny 1D a 3D čarových kódů

Připojení

Wi-Fi, ethernet

Certifikace a soulad

21 CFR part 11, USP <1120> a EP 2.2:48, USP<1225>, USP <1058>

Zahrnuté příslušenství

2 lithiové baterie, popruh přes ruku a přes rameno, adaptér pro lahve, držák na vialky, 5 vialek, !NIST-traceable“ zkušební test

 

Jak to funguje?

Začlenění ve skladu:

Vaya je uzpůsobena práci v karanténním území. Systém automaticky přizpůsobí měřící režim obalu a surovinám – optimalizace Ramanovského signálu a měřícího času pro maximální testovací rychlost a efektivitu. Vaya dodává Pass/Fail odpověď během několika sekund, s jednoduchým začleněním skladových přijímacích protokolů přes LIMS systém a skenování čarových kódů.

Vývoj metod pro nové materiály:

Metody jsou vyvíjeny s pomocí intuitivního SW průvodce. Uživatel je proveden spektroskopickým vyhodnocením suroviny a obalu, vývojem metody a validací identifikační metody dle farmakopéy. Vlastnosti jako hodnocení metody či „spektrální poradce“ umožní uživateli vyvinout robustní a spolehlivou metodu.

Používání:

Vaya spektrometr je ovládán pomocí LCD displeje a mechanické klávesnice se skenerem čarových kódů pro rychlé a bezchybné načítání dat. Software přináší jasné a spolehlivé odpovědi díky dedikovanému pracovnímu postupu v souladu s 21 CFR part 11. Díky vestavěnému Wi.Fi adaptéru je možné automatické propojený VAYA s korporátní sítí pro synchronizaci dat a zálohování databáze.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru