8700 LDIR chemický zobrazovací systém

Agilent 8700 Laser Direct Infrared (LDIR) chemický zobrazovací systém poskytuje nový sofistikovaný přístup k chemickému imagingu a infračervené spektrální analýze. 8700 LDIR byl vyvinut pro použití jak experty, tak laiky a nabízí jednoduchý vysoce automatizovaný postup pro dosažení spolehlivých vysoce rozlišených chemických zobrazení jednotlivých povrchových složek.

S použitím 8700 LDIR můžete analyzovat více vzorků, a to velmi detailně, během pár minut namísto hodin. Toto robustní řešení přináší více statistický dat než kdy dříve a pomůže Vám tak s analýzou složení tablet, tkání, polymerů, laminátů či vláken.  S více vypovídajícími informacemi budete vědět více a snadno dojdete k rychlým rozhodnutím ve vývoji produktů a snížíte tak jak náklady, tak i čas analýzy.

Vlastnosti

  • Rychlá a přesná analýza a charakterizace vzorků jak pro zkušené spektroskopisty tak i pro školené laboratorní techniky díky automatizaci
  • Snadné prozkoumání a zobrazení velkých oblastí vzorku, kterou je pak možno snad zaměřit na menší oblast zájmu ve větším detailu, aniž by bylo třeba měnit nějakou optiku.
  • Úplná kontrola pomocí softwaru Agilent Clarity
  • Změna velikosti pohledu od mikronu k centimetrů nebo velikosti pixelu od 1 do 40 um.
  • Sběr dat z ATR imagingu s velikostí 0,1 um pro nedostižitelné detaily a kvalitu spekter
  • Rychlá identifikace neznámých látek pomocí komerčních či vlastních uživatelských knihoven
  • Získání relativní kvantitativní informace o jednotlivých složkách vzorků bez komplexního vývoje metody
  • Bez potřeby kapalného dusíku redukce nákladu na analýzy a zjednodušení údržby
  • Nutná pouze minimální interakce s přístrojem – jen vložení vzorku a spuštění metody
  • Malé rozměry šetří místo v laboratoři

Průlomová IR technologie

Agilent přichází s inovativním uspořádáním, které využívá záření z takzvaného Quantum Cascade Laser (QCL) a dále přichází se zobrazením s vysokým rozlišením a intuitivním softwarem Agilent Clarity. Narozdíl od jiných QCL zobrazovacích systémů využívajících 2D Focal Plane array (FPA) detektory, 8700 LDIR pracuje s jednoprvkovými elektricky chlazenými detektory. aby tak byly eliminovány laserové koherence artefaktů s obrázků a spekter. Díky tomu jsou zuískávány ty nejostřejěší obrázky a nejspolehlivější spektra.

Režimy analýzy

8700 LDIR pracuje buď v režimu reflektance nebo zeslabené úplné reflektance (ATR) a automaticky přepíná mezi těmito dvěma režimy vedením dopadajícího paprsku na příslušný objektiv. Pohyb vzorku vůči paprsku je plně automatický a tento proces přináší vysoce kvalitní dvoudimenzionální obrázky ve výrazně krátkém čase. Pro zachycení velkého detailu zvětšení využívá 8700 LDIR objektivu na mikroskopické úrovni a díky velké ploše pohledu kamery 8700 LDIR získává celé zobrazení vzorku.

Brožury, Technické specifikace
Videogalerie
Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru