Potřebujete měřit Vaše analyty v řádu sekund? Přeměňte svůj hmotnostní spektrometr na univerzální čtečku jamkových destiček. Agilent RapidFire MS je robotický SPE-MS systém pro „high-throughput“ analýzy.

Agilent RapidFire 400 je robotický autosampler pro ultra-rychlou MS analýzu s SPE přečištěním. Jamkové destičky o podporovaných formátech 96, 384 nebo 1536 jamek jsou skladovány v termostatovaném prostoru a robotický systém zajišťuje jejich manipulaci pro rychlou SPE-MS analýzu. Ta je realizována na SPE kartridžích, které jsou automaticky měněny a je tak zajištěn nepřetržitý provoz v režimu 24/7.

RapidFire 400 navazuje na předchozí úspěšné modely a přináší podstatná vylepšení. Tento systém může být využit v aplikacích „high-throughput“ analýz, jako jsou studie kandidátů léčiv – high-throughput screening, ADME tox, stabilitní studie, zde nahrazuje tradiční eseje. Avšak nabízí i další uplatnění například pro metabolomické studie, klinické studie a výzkum biomarkerů.

Tento systém lze využít pro cílené měření sady analytů na trojitých kvadrupólech Agilent 6400, ale také je možné tuto techniku propojit s MS detektory QTOF Agilent 6500, což otevírá širší možnosti a odpadá nutnost optimalizace MRM přechodů.

Mezi hlavní přednosti Agilent RapidFire 400 patří:

  • Rychlost: doba analýzy 8 – 15 s/vzorek (3 s/vzorek v režimu bez SPE), > 240 vzorků/hod, > 5000 vzorků/24 hod.
  • Flexibilita: lze jej využít ve spojení se všemi Agilent hmotnostními spektrometry s řízením jednotným software a PC
  • Provoz 24/7: možnost uskladnění 64 jamkových destiček v termostatovaném prostoru, možnost výměny až 12 SPE kartriží, až 12 dní nepřetržitého provozu
  • Čtečka čárových kódů: zabezpečení správné identifikace vzorků
  • Malé provozní náklady: > 3000 vzorků/kartridž, cca 2,5 Kč/vzorek, cca 0,5 ml rozpouštědla/analýzu, na rozdíl od klasických esejí nejsou třeba speciální chemikálie (protilátky, luminiscenční nebo radioaktivní značky)


Více informací naleznete na stránkách Agilent.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru