Exsikátory, rukavicové boxy a komory SICCO Logo SICCO

SICCO exsikátory jsou důsledně navrženy pro zajištění bezpečnosti při práci. Mají dlouhou životnost. Rámy, odolné nárazu, jsou vyrobeny z hliníku.

 

Panely jsou z nerozbitného akrylu a jsou nabízeny také v antistatickém provedení nebo v provedení nepropustném pro UV záření

Uzavírání dveří je magnetické, což zaručuje pevné utěsnění a snadnou manipulaci.

Výrobce také nabízí možnost výroby dle specifikace na přání zákazníka.

 

Exsikátory pro sušení a skladování

Bezpolicové i vícepolicové exsikátory jsou vyhotoveny převážně z polymethylmetakrylátu, ojediněleExsikátor
z borosilikátového skla. Police mohou být vyrobeny z polymethylmetakrylátu, nerezu nebo hliníku. Rozsah pracovních teplot je od -20 °C do +70 °C.

 

Exsikátory plnitelné plynem

Exsikátory plnitelné plynem poskytují ideální prostředí pro bezpečné skladování jedovatých chemikálií, které nejsou v prostředí inertního plynu reaktivní.Exsikátor Inertní plyn jako je např. dusík může být vpuštěn do exsikátoru ihned po uzavření dveří. Police exsikátoru mohou být vyrobeny z polymethylmetakrylátu, nerezu nebo hliníku. Připojení plynu je pomocí rychlospojek.

 

 

Automatizované exsikátory pro dlouhodobé skladování

Exsikátory s automatickým sušením udržují konstantní hodnotu vlhkosti mezi 20 a 30 %. Časté otevírání dveří exsikátoru je automaticky kompenzováno.Exsikátor Volba tohoto typu exsikátorů je vhodným řešením pro skladování referenčních vzorků, elektroniky, fotografického zařízení, papíru, historických předmětů atd.

Antistatické exsikátory

Antistatické exsikátory jsou určeny pro ochranu elektroniky před vlhkostí a prachem. Elektrostatický náboj je odveden pomocí uzemňovacího kabelu a v exsikátoru je neutrální prostředí.

 

Exsikátory vhodné pro vakuování

Exsikátory určené pro vakuování jsou vhodné pro skladování citlivých látek. Vakuum uvnitř exsikátoru přispěje k rychlejšímu vysušení skladované látky. ExsikátorToto uspořádání umožňuje skladování látek bez přítomnosti kyslíku nebo oxidu uhličitého např. pro uskladnění polovodičových součástek.
Uvnitř exsikátoru lze dosáhnout vakua 0.0001 Torr (1.3 x 10-7 bar, 0.013 Pa).

 

Rukavicové boxy

Rukavicové boxy jsou určeny pro práci s citlivými sloučeninami v řízeném prostředí. Pomocí gumových rukavic lze pracovat v atmosféře interního plynu.Rukavicový box Box je vybaven průchodkou pro elektrickou šňůru, připojením na zdroj inertního plynu pomocí rychlospojky. Lze zvolit i variantu s přenosovou komorou pro přísun produktů nebo v antistatickém provedení.

 

Podrobné informace o zařízení jsou uvedeny v Katalogu Sicco nebo nás kontaktujte.

Brožury, Technické specifikace

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru