Systém Agilent QuickProbe GC/MSD umožňuje přímou analýzu prášků, tablet, vzorků rostlin, potravin a tekutin. Kombinace přímé analýzy vzorků bez přípravy s použitím sondy pro přímé vložení s ultrarychlou separací na GC koloně následované analýzou na hmotnostním detektoru a identifikací pomocí standardních spektrálních knihoven přináší jedinečnost a dokonalé řešení pro laboratoře zpracovávající velké množství vzorků. QuickProbe GC/MSD byl primárně navržen pro forenzní laboratoře analyzující vzorky drog a laboratoře testující pravost potravinářských surovin i samotných produktů, ale uplatnění nachází i v dalších laboratořích po celém světě.

Významné vlastnosti a funkce:

Doba samotné analýzy trvá přibližně jednu minutu, a to včetně ultra-rychlé separace na GC koloně.

Zařízení analyzuje přímo surový vzorek – prášek, pevné tablety, tekutiny, rostliny nebo vzorky potravin. Vzorek se předem neupravuje a dávkování probíhá pouze dotykem sondy vzorku a následným zasunutím do inletu. Podívejte se na krátké video.

K vyhodnocení analýzy se používá standardní software MassHunter, což v laboratořích využívajících Agilent GC/MSD přístroje maximálně urychluje implementaci zařízení pro samotné používání, protože odpadá časově náročné školení.  

K analýzám se používá speciální spotřební materiál, který minimalizuje kontaminaci samotných vzorků.

Analýza pomocí GC/MSD je vzhledem k minimalizaci přípravy vzorku nenáročná na provozní náklady.

Samotné srdce Quick probe je umístěno na pozici předního detektoru plynového chromatografu. Plynový chromatograf tudíž může být osazen i běžným nástřikovým portem a dávkovací věží a přístroj pak má široké možnosti použití pro velmi různé aplikace.

Podívejte se na web Agilent Technologies, kde jsou k dispozici odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se QuickProbe.

 

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru