Disoluční systém Reciprocating Holder Apparatus 7 je vhodný pro disoluce, kdy je potřeba častá výměna média, jeho menší objem či silnější míchaní. Typicky se takové sestavy používají pro testování tablet nebo kapslí s pozvolným uvolňováním, pro transdermální aplikace, osmotické pumpy nebo arteriální stenty.

Ve standardní sestavě jsou disoluční nádoby o objemu 100 nebo 300 ml umístěny po sedmi v celkem šesti řadách. Lékové formy jsou pak transportovány z jedné řady do druhé, lze naprogramovat výměnu média za čerstvé a to až 6x. Pro větší flexibilitu lze konfiguraci systému změnit na 12 pozic ve 12 řadách, kdy objem disolučních nádob je 50 ml (minimální použitelný objem je pak 25 ml).

Podrobnější specifikaci systému naleznete v přiložené brožuře - brožury, technické specifikace.

Samozřejmostí je široká nabídka dalšího příslušenství - podrobný přehled naleznete v katalogu Dissolution Source Book - soubory ke stažení. Katalog je dostupný i v digitální podobě Dissolution System Digital Source Book - další odkazy.

Další informace jako aplikace, videa, užitečné odkazy, newslettery atd. naleznete na stánkách Disoluční komunity Agilent.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru