Disoluční systém Agilent BIO-DIS Reciprocating Cylinder Apparatus je ideální pro disoluční testy takových lékových forem, které vyžadují různé druhy médií. Lze tak například imitovat různé pH tělních tekutin a dokonale simulovat pohyb léčiva v gastrointestinálním traktu.

Bez dozoru je systém schopen provozu až po dobu 6 dnů.

Systém umožňuje uložení až 15 nezávislých programů a poskytovat informaci o čase, rychlosti míchání, rychlosti vzrokování, pohybu mezi disolučními nádobami, délce ponoru atd.

BIO-DIS systém je navržen tak, aby splňoval požadavky na App. 3 dle USP a specifikaci EP Reciprocating Cylinder.

Samozřejmostí je široká nabídka příslušenství - podrobný přehled naleznete v katalogu Dissolution Source Book - soubory ke stažení.

Další informace jako aplikace, videa, užitečné odkazy atd. naleznete v Dissolution System Digital Source Book, nebo se přihlaste se k odběru časopisu Practical Solution Newslater a nebo jděte přímo na stánky Agilent.

Bez dozoru je systém schopen provozu až po dobu 6 dnů a lze v něm uložit až 15 programů. poskytovat přímou kontrolu nad časech, neklid rychlost, vzorkovací frekvence, pohyb mezi řádky plavidel, držet dip čas a vypouštěcí čas.BIO-DIS je navržen tak, aby vyhovovaly současným přístroje USP 3 a specifikace EP Rotační válce.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Hotline

Servis
+420 725 631 863
8:00 - 17:00

Molekulární biologie
+420 244 001 245
9:00 - 15:00

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru