Disoluční systém Agilent 400-DS App. 7 pracuje s malými objemy a je tak vhodný zejména pro testování léčiv uvolňovaných ze speciálních nosičů jako např. stenty potažené léčivým přípravkem.

Systém lze využít také pro testování látek uvolňovaných i z jiných zařízení jako jsou např. kardiostimulátory, kontaktní čočky, katetry a další.

Jedná se o první systém, který byl specificky vyvinut právě pro práci s malými objemy plně v souladku s požadavky na App. 7 dle USP, systém dále splňuje veškeré požadavky vzhledem k protokolu 21 CFR Part 11.

Základní vlastnosti:

  • automatické testování rozpustnosti v malých objemech médií 3-5 ml ve zkumavkách o objemu 5 ml  nebo 8-10 ml ve zkumavkách o objemu 10 ml
  • šetří čas, současně lze testovat až 13 vzorků, ši 12 vzorků a jeden vzorek kontrolní
  • teplotní sondy pro přesnou kontrolu teploty bez vodní lázně
  • žádné odpařování, plně uzavřený systém
  • plně automatické v přístroji integrované vzorkování
  • automatické přidávání či odběr až 5 různých médií

Samozřejmostí je široká nabídka dalšího příslušenství - podrobný přehled naleznete v katalogu Dissolution Source Book - soubory ke stažení.

Další informace jako aplikace, videa, užitečné odkazy atd. naleznete v Dissolution System Digital Source Book, nebo se přihlaste se k odběru časopisu Practical Solution Newslater a nebo jděte přímo na stánky Agilent

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Hotline

Servis
+420 725 631 863
8:00 - 17:00

Molekulární biologie
+420 244 001 245
9:00 - 15:00

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru