Disoluční systém 400-DS Dissolution Apparatus 7 pracuje s malými objemy a je tak vhodný zejména pro testování léčiv uvolňovaných ze speciálních nosičů jako např. stentů potažených léčivým přípravkem.

Systém lze využít také pro testování látek uvolňovaných i z jiných zařízení jako jsou např. kardiostimulátory, kontaktní čočky, katetry a další.

Jedná se o první systém, který byl specificky vyvinut právě pro práci s malými objemy plně v souladku s požadavky na App. 7 dle USP, systém dále splňuje veškeré požadavky vzhledem k protokolu 21 CFR Part 11.

Základní vlastnosti:

  • automatické testování rozpustnosti v malých objemech médií 3-5 ml ve zkumavkách o objemu 5 ml  nebo 8-10 ml ve zkumavkách o objemu 10 ml
  • šetří čas, současně lze testovat až 13 vzorků, ši 12 vzorků a jeden vzorek kontrolní
  • teplotní sondy pro přesnou kontrolu teploty bez vodní lázně
  • žádné odpařování, plně uzavřený systém
  • plně automatické v přístroji integrované vzorkování
  • automatické přidávání či odběr až 5 různých médií

Samozřejmostí je široká nabídka dalšího příslušenství - podrobný přehled naleznete v katalogu Dissolution Source Book - soubory ke stažení. Katalog je dostupný i v digitální podobě Dissolution System Digital Source Book - další odkazy.

Další informace jako aplikace, videa, užitečné odkazy, newslettery atd. naleznete na stánkách Disoluční komunity Agilent.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru