OpenLAB ECM XT je cenově přijatelné řešení centralizovaného úložiště dat s rychlou návratností investic. Umožňuje centrálně ukládat data z instrumentů běžících pod SW OpenLAB (automaticky) a taky jákákoliv jiná data od jiných přístrojů (pomocí import scheduleru nebo manuálně), projektovou dokumentaci a libovolný elektronický obsah (office dokumenty, obrázky, videa, datové soubory, archivy, atd.). Pomocí takového úložiště získate u vás v laboratoři rychle dostupnou, strukturovanou a bezpečnou kartotéku, splňující nejpřísnějsí regulativa GMP, GLP a 21 CFR part 11. Jakmile je jednou dokument uploadován do prostředí OpenLAB EXM XT, je nad ním veden Audit Trail. Funguje systém ukládání verzí dokumentů, s možnosti otevřít jakoukoliv předešlou verzi. Součástí je i elektronické podepisování dat. OpenLAB ECM XT tedy představuje ECM/SDMS řešení pro vaši firmu/laboratoř. Software běží na otevřené platformě Alfresco postavené na jazyku JAVA co přínáší s tím spojené výhody jako:

  • bezkonkurenční cenu
  • přístup do ECM XT přes webové rozhraní a tím pádem multiplatformní nasazení (Windows, Mac, Linux)
  • široké možnosti přizpůsobení Alfresca třetí stranou (automatický sběr dat z předem určených složek, zákaznícky účet pro výsledky analýz, vlastní workflow, ...)
  • OpenLAB ECM XT je součástí instalačního balíku OpenLAB CDS = snadná a rychlá instalace, nastavení uživatelů a práv na jednom místě
  • intuitivnost, rychlé zaškolení (řádově hodiny)

Další výhody?

  • splnění regulativ GMP, GLP a 21 CFR part 11
  • možnost úplné eliminace papírového systému
  • zlepšení kvality strukturovanosti dat a jejich jednoduchá dohledatelnost
  • archivace dat dle přesně požadované doby

Možnosti využití tohoto systému jsou široké. Jsme schopní nabídnout propojení určeného obsahu OpenLAB ECM XT s webovým rozhraním postaveném na systému Drupal (FreeLAB) a nabídnout Vám jedinečnou prezentaci výsledků.

 

Používáte již naše přístroje se starými verzemi programů EZChrom Elite nebo ChemStation? Při zavádění síťového prostředí dostanete pro upgrade adekvátní slevu - tzv. upgrade credit. Nabízíme plnohodnotné, cenově dostupné softwarové řešení pro Vaši laboratoř!

Kontaktujte michal.novotny@hpst.cz pro chromatografický software OpenLAB a vyžádejte si nabídku na upgrade!

Videogalerie
Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru