Savillex – spotřební materiál a příslušenství z PFA

Společnost Savillex Corporation, která je Česku výhradně zastupována naší firmou, vyrábí fluoropolymerové výrobky již od roku 1976 a je špičkou ve svém oboru. Hlavní výrobní oblastí jsou výrobky pro laboratoře, obaly, vnášecí systémy pro techniku ICP a zakázková výroby / tvarování PFA.


Cíl je ve všech oblastech stejný: uplatnit know-how v oblasti tvarování a obrábění fluoropolymerů a vyvýjet nejlepší produkty na bázi fluorovaných polymerů na světě. Vyrábíme nejširší sortiment PFA, od lahviček a vialek až po tlakové nádoby a držáky filtrů.

Pro farmaceutické a chemické obalové aplikace jsou naše lahve PFA a FEP Purillex ™ vyráběny s využitím patentované technologie vyfukování, která jim dává jedinečné vlastnosti. Vnášecí systémy vzorků (PFA zmlžovače a mlžné komory) pro ICP-OES a ICP-MS rozšiřují možnosti těchto technik a umožňují chemikům měřit kovy na nižších úrovních v širším rozsahu matric. Dalším odvětvým, které tvoří velkou část produkce a obratu firmy (cca 30%) a je zárovenň často velkou technologickou výzvou tvoří zakázková výroba výrobků z teflonu (PTFE, PFA,...) pro nejmodernější technologické společnosti na světě (např. Boeing).

Více než 40-ti leté zkušenosti s obráběním fluoropolymerů a produkcí výrobků z nich umožňují Savillexu vyvíjet produkty a řešení, které nikdo jiný na světě není schopen nabídnout. S teplotou tání 300 ° C je PFA jedním z nejobtížnějších polymerů k formování a vyžaduje vysoce specializované tvářecí nástroje a velké množství zkušeností a odborných znalostí. Na rozdíl od jiných firem si firma Savillex navrhuje a vyrábí všechny lisovací nástroje sama a získává tak velkou rychlost a flexibiliu v produkci a též úplnou kontrolu kvality svých výrobků.

Firma Savillex je schopna navrhnout a vytvarovat výrobky s velmi malými výrobními cykly a také  upravovat mnoho standardních výrobků.

V nabídce fimry Savillex je nejširší portfolio výrobků pro odběr, úpravu, uchování a pro práci se vzorky z ultra čistého teflonu PFA. Využití nacházejí především v oblastech atomové spektroskopie (...
Nejúčinnějí a nejrychlješí laboratorní podvarové dosetilační aparatury pro výrobu ultra čistých kyselin (HF, HCl, HNO3) a vody na trhu. Více informací o priduktech DST-1000 / DST-4000 zde.
Špičkové topné desky z teflonu (PTFE / PFA) s grafitovou topnou deskou a povrchovým nástřikem z PFA. Kompletní antikorozní úprava, snadná údržba a servisovatelnost. Konstatní rozložení teplot v celé...
Pro nejnáročnější aplikace v oblasti polovodičů, geochemie a kdykoliv jsou analyzovány vzorky obsahující HF. Produkty Savillex pro ICP nabízejí špičkový design s neporovnatelnou čistotou a výkon....
Savillex Corporation is a world leader in custom molded fluoropolymer products. With over 40 years experience in molding fluoropolymers, our experience and commitment to quality is unsurpassed. Our...