ICP-OES - Optické emisní spektrometry s indukčně vázaným plazmatem

Představte si, že by analýzy na ICP-OES byly o více než 55 % rychlejší a spotřeba argonu o 50 % nižší...

Nyní je to možné!

Agilent Technologies znovu posouvá hranice možností atomové emisní spektrometrie s optickou detekcí a dokazuje tak pozici skutečného lídra také v této oblasti analýz.

Po velmi úspešném uvedení revolučního atomového emisního spektrometru 5100 ICP-OES přichází na trh inovovaný model atomového emisního spektrometru s indukčně buzeným plazmatem Agilent 5110 ICP-OES, který přináší nové užitečné softwarové funkce a hardwarové příslušentví pro diskrétní dávkování vzorků přes smyčku - AVS. Jako jediný ICP-OES spektrometr nabízí unikátní technologii umožňující současné axiální i radiální pozorování plazmatu a zaručuje tak opravdu jedinečný výkon nezávislý na matrici vzorků, a to ruku v ruce s nejnižší spotřebou argonu. Nejnižší spotřebou argonu nejen papírově, ale reálně vztaženou na odvedenou práci!

Poznejte i Vy více o atomovém emisním spektrometru Agilent 5110 ICP-OES!

Nový optický emisní spektrometr s indukčně buzeným plazmatem Agilent 5110 ICP-OES je stvořen pro rychlé analýzy i těch nejsložitějších vzorků s velmi nízkou spotřebou argonu na reálně změřený vzorek...