Nejefektivnější způsob jak získat reprodukovatelný výstup z nízkého vstupního vzorku. 

Produkty Swift Bioscience jsou určeny pro sekvenční analýzu DNA celého genomu, exomu a epigenetických nebo ampliconových aplikací. Technologie Swift pomáhá urychlit a zjednodušit celý pracovní postup přípravy knihoven, snížit zkreslení knihovny a zmenšit mezery v pokrytí.

Swift Technologie

Společnost Swift Biosciences vyvíjí technologie pro genomiku, translační a klinické výzkumy. Tyto technologie posouvají limity a rozšiřují aplikace pro sekvencování příští generace (NGS) a polymerázové řetězové reakce (PCR). Vyvinuli unikátní duševní vlastnictví (Intellectual property-IP) v oblastech ligace, amplifikace, čištění a opravy DNA.

Swift vyvinul knihovny pro sekvencování DNA s použitím ​​dvojvláknové DNA, jednovláknové DNA a DNA konvertované bisulfitem. Tyto sady umožňují konstrukci knihoven z obtížně použitelných vzorků, jako jsou FFPE a cfDNA. Technologie je agnostická platforma a použitelná pro všechny tři hlavní platformy NGS: Illumina, Ion Torrent a Pacific Biosciences.

Byla vyvinuta jedinečná metoda, která umožňuje konstrukci cílených sekvenčních knihoven DNA v jediné zkumavce, z malých množství DNA za méně než 2 hodiny. Tato technologie amplifikace umožňuje navrhnout překrývající se amplicony a nabízí plné pokrytí. Technologie amplifiace byla vyvinutá pro použití ​​fragmentované DNA izolované ze vzorků, jako je FFPE a cfDNA.

Pro více informací se můžete obrátit na našeho produktového specialistu Ing. Pavla Jakoubka, pavel.jakoubek@hpst.cz nebo tel. 604901243.

 

Galerie

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru