Společnost Swift Biosciences nabízí sadu produktů a technologií pro přípravu vzorku pro sekvenování příští generace (NGS). Tyto technologie jsou založeny na patentovaném IP, aplikacích, metodách, protokolech a činidlech, která byla vyvinuta Swift Biosciences.

Produktové a technologické portfolium spojuje vlastnosti jako rychlost, snadnost a kompatibilnost s existujícími nástroji NGS.

Accel-NGS® 2S Hyb, 2S Plus, and 2S PCR-Free DNA Library Kits pro Illumina®

Tyto kity zahrnují novou patentovanou technologii, která umožňuje uživatelům vytvářet knihovny se vstupním množstvím vzorku pouhých 10 pg s PCR a knihovnami bez PCR od pouhých 10 ng. Sady knihoven DNA Accel-NGS® 2S Plus a PCR-Free DNA Library Kit poskytují výjimečnou kvalitu a rovnoměrnost pokrytí a jsou ideální pro klinické vzorky, jako je FFPE, plazma a "cell-free" DNA. Tyto kity jsou kompatibilní s amplicony a předními hybridizačními produkty pro exome a cílené obohacení "target enrichment".

Více informací naleznete zde.

Accel-NGS® 1S Plus DNA Library Kit pro Illumina

Vyvinut pro vzorky obsahující degradovanou nebo jednovláknovou DNA. Technologie 1S nevyžaduje vstupy intaktní dvouvláknové DNA. Uživatelé mohou produkovat vysoce kvalitní DNA knihovny od pouhých 10 pg pomocí PCR. Tento kit je ideální pro jednovláknové genomy, jako jsou virové degradované vzorky, jako je FFPE; Vzorky RNA po syntéze prvního vlákna; a fragmentované vzorky, jako je ChIP-Seq.

Více informací naleznete zde.

Accel-NGS® Methyl-Seq Library Kit for Illumina

 Tento kit využívá vysoce účinné chemie přichycení adaptérů, která je kompatibilní s jednovláknovou bisulfitově konvertovanou DNA. Díky tomu uživatelé maximalizují zisk DNA knihovny po bisulfitové konverzi. Tento proces eliminuje až 95% ztrát knihovny oproti pracovnímu postupu využívající bisulfitem po tvorbě knihovny. Sada knihoven Accel-NGS® Methyl-Seq maximalizuje zisk DNA vzorků ošetřených bisulfitem a knihovny konstruktů, které přesně reprezentují složení základního vzorku.

 Více informací naleznete zde.

Accel-Amplicon® Panels for Illumina

Technologie Amplicon založená na unikátnosti molekulární biologie poskytuje řešení pro detekci a screening klinicky relevantních mutací. Accel-Amplicon® Panely jsou tvořeny desítkami až stovkami párů primerů ve formátu jedné zkumavky, které jsou optimalizovány pro sekvenování na platformách Illumina. Páry primerů v panelech jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s krátkými fragmenty DNA ze vzorků FFPE a "cell-free" DNA. Rychlý a jednoduchý pracovní postup spolu s nejvyšším výkonem ve své třídě.

Více informací naleznete zde.

Accel-NGS® DNA Library Kit for Ion Torrent™

Pomocí této sady mohou uživatelé NGS vytvářet libovolné knihovny bez PCR s množstvím pouhých 5 ng vstupní DNA. Na rozdíl od jiných kitu na trhu, nová Swift technologie používaná v Accel-NGS® Knihovna DNA Kit pro Ion Torrent nevyžaduje intaktní dvojvláknové DNA, což je kompatibilní s poškozenými vzorky a jednovláknovou DNA pro DNA sekvenování.

Více informací naleznete zde.

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru