Agilent 6546 Kvadrupól Time of Flight LC/MS Q-TOF je podstatným krokem kupředu v technologii LC/MS QTOF. Tento přístroj nabízí vysoké rozlišení (60 000 FWHM), které je dosaženo bez kompromisů citlivosti, dynamického rozsahu nebo rychlosti sběru dat.

Dynamický rozsah ve spojení s hmotnostním rozlišením a izotopickou obálkou předurčuje tento systém pro využití v metabolomice. Vysoká citlivost a dedikované knihovny spekter umožňují kvalitní screening v oblasti potravin, životního prostředí a toxikologie.

Agilent 6546 LC/MS QTOF přinese do vaší laboratoře:

  • Detekci látek na nízkých i vysokých koncentracích s dynamickým rozsahem 5 řádů ve spektru a současně rozlišení 60,000 na vysokých hmotách (m/z 2,722)  a 30,000 na nízkých hmotách (m/z 118)
  • Spolehlivou identifikaci díky sub-ppm přesnosti hmoty a relativní izotopové odezvě < 5%
  • Snadné čištění bez zavzdušnění MS
  • Rozsáhlé spektrální knihovny pro pesticidy, veterinární léčiva, mycotoxiny, extractables a leachables, kontaminanty vody
  • Metabolomická workflows: diferenční analýza (Profinder a MassProfiler Professional), Mapování na metabolomické dráhy (Pathway Architect), Lipidomika (Lipid Annotator) a analýza kvalitativního toku (Qualitative Flux Analyis)
  • Workflow pro rutinní autentikaci potravinových vzorků

Více informací naleznete na stránkách Agilent Technologies

Videogalerie
Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru