Zaručené knock-outy pomocí CRISPR technologie. Není vyžadována žádná optimalizace. Synthego nabízí buněčné linie s požadovanými knock-outy dle přání zákazníka pro jakýkoli gen ve stovkách nesmrtelných lidských buněčných linií za pouhé čtyři týdny. Je možné využít precizního automatického systému pro separaci jednotlivých klonů a získat čisté klonální linie. Synthego po domluvě s jejich experty nabízí i možnost dodání vlastních buňěk, případně složitější aplikace (např. Knock-in).

Knock-outovaná buněčná linie (knockout cell pool)

Každá objednávka obsahuje dvě lahvičky knockoutového poolu - smíšenou populaci upravených buněk - dvě lahvičky neupravených buněk a zprávu o produktu. Knockout Cell Pool přichází s garantovaným 50% nebo lepším knockoutem genu, takže buňky jsou připraveny k testu, nebo mohou být vybrány pro klonální izolaci.

Knock-outovaná buněčná klonální linie (knockout cell clone)

Synthego dodává požadované buněčné klony s poptávanými knock-outy. Firma garantuje 100% ověřené sekvence ve stovkách lidských buněčných linií,  dodání za pouhých 10 týdnů.

Pokročilé buněčné linie (Advanced cells)

Určeno pro výzkumníky zabývající se složitějšími aplikacemi CRISPR technologie, kteří pracují s obtížnějšími buněčnými liniemi a je jejich cílem sofistikovanější editace genomu. Individuálně lze oslovit experty Synthega a probrat s nimi Vaše potřeby a nechat si navrhnout proveditelné řešení.

Rychlý kontakt
Galerie

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Hotline

Servis
+420 725 631 863
8:00 - 17:00

Molekulární biologie
+420 244 001 245
9:00 - 15:00

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru