Pozvánka a program HPST podzimních seminářů 2018
Pokud je text nečitelný, zobrazte si prosím zprávu zde.


HPST podzimní semináře
     
 

POZVÁNKA NA HPST PODZIMNÍ SEMINÁŘE

Srdečně Vás zveme na letošní semináře, které se již tradičně uskuteční v Ostravě na VŠB-TUO (mapa) a v Brně v Orea Hotel Voroněž (mapa). Stejně jako v letech minulých i letos se budeme věnovat instrumentálním a aplikačním novinkám z oblasti chromatografie, hmotnostní spektrometrie, atomové spektroskopie a molekulární spektroskopie. Během přestávek se budete mít možnost nejen občerstvit, ale hlavně prodiskutovat své dotazy s našimi produktovými specialisty, dále budete mít možnost prohlédnout si na místě interaktivní HPLC panel, GC Intuvo 9000 nebo přístroje a software z oblasti molekulární a atomové spektroskopie.

  Program ke stažení zde  

Co získáte?
  • 20% slevový voucher na HPST servisní služby nebo školení

  • a společnost Labicom s.r.o. si pro účastníky semináře připravila prodloužení akce 3 za cenu 2 až do konce listopadu 2018 (více informací o akci ZDE).
Účast na seminářích je bezplatná! Z organizačních důvodů prosíme o přihlášení do 21. 10. 2018 prostřednictvím našeho webového formuláře. Více informací o seminářích naleznete i na našem webu.

  Přihlásit se zde  

Těšíme se na setkání!
HPST tým

 

Těšíme se na setkání

Kde a kdy
23. 10. 2018 v Ostravě (mapa)
24. 10. 2018 v Brně (mapa)


Zahájení přednášek bude
v 9:00 hod., ukončení přibližně kolem 14:30 hod.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese lenka.vlckova@hpst.cz nebo se informujte u našich specialistů. Více informací také naleznete na našem webu

  Přihlásit se zde  
 
HPST Home | Odhlásit | www.hpst.cz | info@hpst.cz

Tento email je od firmy HPST, s.r.o., authorizovaného distributora Agilent Technologies.
© Copyright 2018 HPST, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.