Setkání českých uživatelů ICP-MS systémů Agilent Technologies

Aktualizace:

S ohledem na současnou pandemii COVID-19 jsme se rozhodli zrušit letošní ročník a přesunout toto setkání na rok 2021. Nový termín, přihlášky a program budeme specifikovat během podzimu 2020.

Děkujeme za pochopení

tým HPST 

__________________________________

Vážení přátelé,
po dlouhém plánování jsme se rozhodli uspořádat 2. ročník Setkání českých uživatelů ICP-MS systémů Agilent Technologies.

Cílem takové akce je umožnit setkání všech příznivců hmotnostní spektrometrie s indukčně vázaným plazmatem, pracovníků, chemiků a výzkumníků, kteří se zajímají o novinky nebo s nadšením sdílejí pracovní zaměření a výsledky své laboratoře nebo pracoviště. Více než vítána je prezentace tipů a triků a vzájemné sdělení pokroků nebo zkušeností z oblasti ICP-MS.

KDY A KDE
Setkání se bude konat v termínu 18. - 20. 5. 2020. Předpokládáme zahájení přednášek v pondělí cca ve 12:00 hod. a ukončení akce ve středu cca ve 12:00 hod.
Setkání se bude konat v Hotel Golf & Spa Kunětická hora (Dříteč 155, 533 05 Dříteč).

PROGRAM: bude upřesněn

DOPRAVA: Vlastní, nicméně pokud pojedete hromadnou dopravou a nebudete mít možnost se dostat až do Dříteče autem, zabezpečíme Vám vyzvednutí a odvoz z Pardubic. Rádi bychom tedy poprosili ty z Vás, kteří by o odvoz z Pardubic měli zájem, aby tuto informaci uvedli ve formuláři. 

Tímto setkáním si klademe za cíl umožnit sdílení informací uživatelům ICP-MS, proto bychom Vás chtěli zároveň požádat o přednášku v délce cca 20 min. Přednáška by měla představit Vaši laboratoř a seznámit ostatní uživatele s výsledky Vaší práce.

UBYTOVÁNÍ
Účast na akci je bezplatná, jednotliví účastníci si hradí pouze ubytování.

Ceny ubytování včetně snídaně
(Kapacita hotelu a ubytování je omezená, prosíme, dejte nám co nejdříve vědět, ať jsme shopni zajistit Vámi požadované ubytování. V případě, že máte zájem o ubytování ve dvoulůžkových/třílůžkových pokojích, uveďte i jméno/a preferované/ých osob/y pro doplnění pokoje).

Jednolůžkový pokoj - 1 440 Kč za pokoj / noc
Dvoulůžkový pokoj - 1 992 Kč za pokoj / noc
Třílůžkový pokoj - 2640 Kč za pokoj / noc

Prosíme o vyplnění přihlášky, abychom mohli zajistit kapacitu v hotelu. 

V případě, že by Vám nepřišlo automatické potvrzení rezervace, prosíme, zkontrolujte si hromadnou poštu a spamy. Děkujeme. 

Veškeré informace pro přihlášení, zájem o přednášku a ubytování prosím vyplňte v dotazníku níže.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím na nás neváhejte obrátit: produktový specialista Jan Marek,  jan.marek [at] hpst.cz (Jan Marek) nebo na Lenka Vlčková, marketing, lenka.vlckova [at] hpst.cz

Budeme se na Vás těšit!