Přihláška na seminář Novinky a trendy Agilent Technologies 2020

Seminář se koná ve čtvrtek 15. 10.  2020 v Clarion Congress Hotel Prague.

Přihlášené účastníky na původí březnový termín prosím o novou registraci. Děkujeme. 

  • Účast na semináři je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím níže uvedeného webového formuláře. Prosíme, zkontrolujte si pečlivě svůj e-mail, na který Vám automaticky přijde potvrzení přihlášky (pokud Vám potvrzovací e-mail nepřijde, zkontrolujte si Hromadnou poštu nebo poštu se Spamy)
  • Letošní ročník se z důvodu pořádání Celostátní konference DNA diagnostiky ve stejném termínu bude konat bez sekce Molekulární a buněčné biologie. Program pro sekce Chromatografie (Plynová, Kapalinová část) a Spektroskopie bude zveřejněn na stránkách Novinky a trendy Agilnet Technologies 2020 - v části Soubory ke stažení. Zájemce o Chromatografickou sekci bychom rádi požádali i o vyplnění jejich preference - převažující zájem o přednášky z plynové nebo kapalinové chromatografii. Děkujeme. 
  • Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese lenka.vlckova [at] hpst.cz nebo se informujte u našich specialistů.

Poskytnuté kontaktní údaje budou použity pro organizační účely tohoto semináře. Pokud chcete i nadále dostávat informace o seminářích a konferencích, novinkách atd., udělte nám svůj souhlas v odkazu zde. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete v rámci Zásady zpracování osobních údajů 

 Těšíme se na Vaši účast!

Tým HPST, s.r.o.

 

Kontaktní informace
Seminář
Pokud se zajímáte o Chromatografickou sekci, dejte nám ve výběru níže vědět, jestli preferujete Kapalinovou nebo Plynovou chromatografii. Děkujeme.
Zajímám se především
Prosíme dejte nám vědět, jakou sekci budete preferovat po rozdělení Chromatografické sekce. I letos, po společném úvodu, se sekce Chromatografie rozdělí do 2 samostatných sálů.
Další informace
Zajímám se o tyto přístroje, techniky, služby: