Přihláška na podzimní semináře 2019

Vážení přátelé,
abychom Vám byli zase o kousek blíž, rozhodli jsme se pro Vás uspořádat HPST podzimní semináře 2019, na které Vás tímto srdečně zveme. Níže prosím vyplňte formulář, zároveň prosím o zaškrtnutí oblasti Vašeho zájmu, pomůžete nám tak lépe nastavit program semináře. 

Postupně se společně setkáme ve městech:

  • v pondělí 14. října 2019 v Ostravě
  • ve středu 16. října 2019 v Brně

Účast na seminářích je bezplatná, z organizačních důvodů ale prosíme zájemce o účast, aby se včas přihlásili prostřednictvím níže uvedeného webového formuláře.
Prosím, zkontrolujte si pečlivě svůj email, na který Vám automaticky přijde potvrzení přihlášky. Pokud Vám potvrzení nepřijde, zkontrolujte si složku s Hromadnou poštu či složku se Spamy.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na adrese lenka.vlckova [at] hpst.cz nebo se informujte u našich specialistů.

Poskytnuté kontaktní údaje budou použity pro organizační účely tohoto semináře. Pokud chcete i nadále dostávat informace o seminářích a konferencích, novinkách atd., udělte nám svůj souhlas v odkazu zde. Více informací o ochraně osobních údajů naleznete v rámci Zásady zpracování osobních údajů 

 

Kontaktní informace
Seminář
Zajímám se o tyto přístroje, techniky, služby:
Prosíme zaškrtněte i oblasti Vašeho zájmu. Díky tomu nastavíme program tak, aby byl pro Vás co nejvíce zajímavý. Děkujeme.
Další informace